Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Mennyibe kerül egy hosszú haj...

Mennyibe kerül egy hosszú haj festése?

Figyelt kérdés
Kb 65 centi hosszú a hajam kivasalva, sötétbarnáról szeretném festetni szőkésbarnára-sötétszőkére. Sosem voltam még fodrásznál (hehe) úgyhogy fogalmam sincs, mire készüljek..
2011. nov. 10. 23:43
 1/10 anonim ***** válasza:
Attól függ hol csináltatod, menj el egyhez és kérdezd meg :)
2011. nov. 11. 00:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

Én vágással együtt 9 ezret fizettem, nekem is hosszúnak számít, de közelről sem annyira hosszú mint a tied, ami már az extra hosszú kategóriába számít.

Van ahol a felhasznált festéket grammonként számolják.

10 fölött lesz szerintem.

2011. nov. 11. 03:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

Hát én egy közepes árkategóriájú fodrászhoz járok, kb derékig érő, átlagos mennyiségű hajamra azt mondta, hogy 13-ért festené. XD Szóval inkább kihagyom... azért 4-6 hetente elég sok lenne. O_o Anyámnak rövid haja van, szőkítéssel 4 ezret fizet ha jól emlékszem.

Szerintem alsó hangon 10ezerrel számolj. Viszont két alkalom után olcsóbb lesz, mert a felét vágathatod le a hajadnak, úgy tönkremegy. xD

2011. nov. 11. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
nagyon függ attól, hogy Bpesten, vagy vidéken csináltatod. De nem tudod megúszni a fodrászt, merthogy a sötétbarnából csak ő tud károsodás nélkül sötétszőkét csinálni. Lehet még alkudozni, hogy frizurát is kérsz(pl formára szárítás, rakás), vagy elég csak simán megszárítani. Itt Miskolcon kb 4000-6000ig terjedhet ezektől függően.
2011. nov. 11. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

Vidék vagy Bp nagy különbségek vannak.


Amúgy én szőkítettem már magamnak a hajam több lépésben és sikerült szép színt elérnem, amilyet szerettem volna, csak sajna a bőröm túl fehér volt hozzá, úgyhogy a fodrászom módosított rajta kicsit. /am azért nem nála csináltam, mert ő a bőrszínem miatt nem volt hajlandó megcsinálni h nem állna jól/


Amúgy utána már csak a tőfestéssel kell babrálni, az olcsóbb - de nehezebb is szerintem megcsinálni h egybeolvadjon - nagyon ügyes fodrászom van, de eleinte láttam átmenetet, most már kitapasztalta h mennyi kell az én hajamhoz mert embere válogatja.


Pesten számolj 12-20 és akár felette.

Plusz utána a tőfestést is kérdezd meg mennyiért vállalják.


Vidéken nekem potom pénzért csinálja a srác a hajam, anyum vállig érő haja szőkére+ a barátjának sima férfi vágás+ az én mellig érő hajam festése szőkére 10 körül mozog. De ez keleti országrész picike városkája. Rokonlátogatást kötjük egybe a fodrászattal xD


Egyébként nagyon válogasd meg kihez mész, mert nekem szúrták már el nagyon a hajam Pesten, noname helyen, meg neves szalonban is...


Pesten egy helyet tudok ajánlani: Kairó szépségszalon és ott az ikergyerekes fodrászlányt - amikor az én hajamat hozta rendbe nagyon ügyes volt - meg még akkor várta a piciket :D Ronccsátört szőkéből csinált nagyon csinos sötétbarnát+ ügyesen dolgozott a megmenthető hajamból és nagyon divatos csajos frizurám lett. Ez 7000 forintba került, de csak azért mert dupla festék kellett a fejemre úgy szívta a száraz hajam.


A netes árak egyébként elég megtévesztőek, mert mindenféle anyagköltséget rászámolnak, amit nem is gondolnál... Úgyhogy jobb mailben/telefonon/személyes megkérdezni h mennyi lesz a végösszeg max.

2011. nov. 11. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

Én magamnak festettem mindig, barnáról szőkére, kijön 2000 ft-ból a hosszú haj. Nem értem minek ehhez fodrászhoz menni aki ugyanúgy rákeni és lemossa mint te tennéd. Csak ötszörös áron. Semmi értelme.

Nálunk rövid hajat festenek 3-4ezerért.

2011. nov. 11. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszokat, egyébként pest, vagy vác :)
2011. nov. 11. 14:11
 8/10 anonim ***** válasza:
Ha előtte nem volt festve a hajad, akkor könnyen megy a dolog! Én magamnak csinálom 1700Ftból
2011. nov. 11. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Ha választani lehet én inkább Vác mellett voksolnék:)

A Zrinyi utcában nyílt pár hónapja egy nagyon jó fodrászat! Azt hiszem hajszalon a neve.Én is nemrég találtam rájuk! 39 ft festés grammja( munkadíjjal együtt). És nem utolsó sorban nagyon ügyesek a fodrászok! Pedig tapasztaltam már én is negatív élményeket, de itt tényleg azt csinálják, és úgy ahogy kéred!

2011. nov. 12. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:
100%
Speciel fodrászhoz azért érdemes menni,mert nem bolti szarral dolgozik...Érdemes megnézni mik vannak a doboz oldalára írva...A másik:nincsenek benne különböző erősségű H2O2-k.Nem mindenkinek kell ugyanaz az erősség ami abban van benne.Van akinek mázlija van,és tényleg szép színű lesz(mert valljuk be őszintén vannak ilyenek is),na és a többiek?Szőkék esetében ugyanazt a %-ú festéket húzzák rá a végére is mint a tövére?Érdemes lesz pár festés után megnézni annak az embernek a hajvégeit...Nem véletlenül tanuljuk mi ezt fodrászok évekig.Van olyan vendégem is(nem is egy)aki úgy járt,hogy vett egy közép barnát,és ,majdnem fekete lett...Tök jó garancia az otthoni hajfestés mondhatom...Plusz nézd meg évek múlva a hajad,hogy nem-e ritkult,mert nem csodálkoznék rajta.Nem is gondolnátok mennyire rosszat tesztek azzal,ha nem olyan festék van kikeverve a hajatokra,ami nektek való.Nem az átlagnak,hanem nektek,a ti egyénetekre szabva.Egyébként meg ilyen hosszú hajra már legalább 2-3 doboz festék kell,hogy ne legyen foltos...Az meg már nem fog 2000Ft-ból kijönni...Ha meg igen,akkor tényleg nagyon rossz minőséggel ajándékozod meg a hajad.Csak azt tudom,hogy van fodrászban is rossz,és igen,van hogy fodrász cseszi el a színt,de az is biztos,hogy egészségesebb marad a hajad,és jobban meg fogja köszönni a fejbőröd is az ápolást,ha sikerül kifognod egy ügyes fodrászt.A lelki részéről már nem is beszélek.Ugyanis ki ne szeretne fodrászhoz járni,és élvezni,hogy foglalkoznak vele?
2011. nov. 24. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!