Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Milyen hajszínezőt ajánlotok?...

Milyen hajszínezőt ajánlotok? Hol tudok jó minőségűt beszerezni?

Figyelt kérdés

Az én hajam eléggé hosszú. Szeretnék kipróbálni valami új hajszínt, de nem szeretném befesteni,mert elég sokáig tartana míg lenőne. Ezért gondoltam a hajszínezőre. Nekem bőven elég ha pár hajmosás után visszakapom az eredeti hajszínem.Olyat szeretnék ami 6-10 hajmosás után teljesen kikopik, jó minőségű legyen, és lehetőleg minél kevésbé roncsolja a hajam.

A tapasztalatokat is szívesen várom.

Válaszaitokat előre is köszönöm.


2010. dec. 31. 13:13
 1/5 anonim ***** válasza:

én a loreal color and gloss hajszinezőket szeretem,mert tényleg olyan szinű lesz a haj tőle,mint ahogy a dobozod van és ki is jön.

Ráadásul elég sok van benne,úgyhogy biztos elég lesz a hajadra:)

2010. dec. 31. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Milyen színűre szeretnéd festeni a hajad?Mert akár hiszed,akár nem, a húgom befestette sötétbarna színezővel a haját és 3 hónap se után jött még ki.Kopni kopott ki belőle természetesen,de az eredeti,gyönyörű,szőke hajszínét már nem fogja vissza kapni,ezért be is jelentkezett jövőhétre fodrászhoz,hogy kimosassa.

Ha világos hajszínt szeretnél,akkor nincs kifogásom ellene.Én szinte már mindent létező,márkásabb színezőt kipróbáltam,de ami a legjobban tetszett,az a Palette Tone Colors Aranyszőkéje volt.Szép,intenzív színe volt.Használtam előtte Schwarzkopf Perfect Mousse-t is,nem volt rossz,de elég hamvas szőke árnyalatai vannak.Aztán használtam még Loreal Casting Creme Gloss-ot,ő a 2. kedvencem a Palette Tone Creme után.Legutoljára pedig Palette Color&Gloss-ot használtam(aranyszőke),ez annyira nem vált be:).Úgyhogy biztos,hogy ezek után Palette Tone Creme-t fogok venni.

2010. dec. 31. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
ehhez tudni kéne hogy nézel ki :)
2010. dec. 31. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

A második válaszolónak:

Az én hajam közép szőke, és világosabbat szeretnék. arra gondoltam, hogy egy-két árnyalattal világosabb lenne jó.

2010. dec. 31. 16:45
 5/5 anonim ***** válasza:
Akkor neked a Loreal Casting Creme Gloss festékei lennének jók szerintem.Én platinából lettem szép aranyszőke és ez 100000x jobban tetszik.Asszem a Castingnak a gyöngy szőke és homok szőke árnyalatai a legvilágosabbak.Bennük nem hiszem,hogy csalódnál,de elsőre biztos nem fogná még meg rendesen,másodikra már látszani fog a végeredmény vagy harmadikra.
2010. dec. 31. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!