Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Tegnap életemben először...

Tegnap életemben először használtam hajszínezőt de semmi nem történt, miért?

Figyelt kérdés
Szóval alapból olyan sötétszőke hajam van, vettem L'oreal Casting tartós hajszínkrémet, jégszőke (910) színben. A képen sokkal világosabb szőke haj látható mint az enyém. Anyukám festette be nekem, ő már régóta festi a haját rendes hajfestékkel. Na miután felkente és letelt a hatóidő, mondta hogy öblítsem le aztán mossam meg samponnal, rendesen ahogy szoktam, szóval kétszer mostam samponnal. Lehet nem kellett volna? A szárítás után mintha egy ici-picit, alig észrevehetően világosabb lett volna a hajam, de mára már tök ugyanolyan mint volt, abszolút semmi nem változott.
2011. okt. 8. 22:52
 1/4 anonim ***** válasza:
Világosítani nehezebb,esetleg a havi ciklus is szerepet játszhat,ezt nem írtad.De,ha világosabb a festék,mint az eredeti érdemes lépésről-lépésre szőkíteni.
2011. okt. 9. 06:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 monster under yo bed ***** válasza:
hajszínezővel nem tudsz világosítani...
2011. okt. 10. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Akkor miért van kép a doboz hátoldalán ami azt mutatja, hogy milyen fajta szőke mennyivel lesz világosabb? Ha ez az egész egy nagy átverés lenne valaki már régen beperelte volna őket.
2011. okt. 12. 15:26
 4/4 anonim válasza:
Én is használtam a sötétszőke hajamra a Castingot, dehogynem világosít! Az utasítás szerint csináld, jónak kell lennie, a enyém több árnyalattal világosabb lett.
febr. 12. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!