Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Ha 17 évesen kenem magam...

Ha 17 évesen kenem magam ránctalanítóval, akkor megelőzhetem vmennyire a ráncosodást? Vagy milyen hatást gyakorol a bőrömre?

Figyelt kérdés
2011. jan. 1. 15:21
 1/10 anonim ***** válasza:
17 még szerintem korai, de 20-21 éves korban már megelőzhető ezzel.
2011. jan. 1. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Hát valamennyire késleltetheted a ráncosodást...szerintem van értelme 17 évesen is kenni. Az biztos, hogy szebb lsz tőle a bőröd.
2011. jan. 1. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%

17 évesen csak elrontod vele az arcod...és időseb korban jobban vagy elöbb fog megereszkedni.

Nem ajnlom, mert láttam, mi lett egy illetővel így. 23 évesen elég elkezdened, de akkor is elég csak egy ilyen bőr feszesítő vagy víz visszanyerő krém. Semmi több.

Boldog Új Évet így utólag is :)

2011. jan. 1. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Láttam egy videót, amiben egy neves kozmetikus azt mondta, hogy hiába kezd el valaki 25 évesen 40 éveseknek való ránctalanítót magára kenni, semmit nem fog használni.
2011. jan. 1. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
30 vagyok .soha nem hasznaltam ranctalanitot,csak termeszetes pakolasokat semmi rancom nincs,baratnom 20 eves koratol veszi a meregdraga kremeket es rancos megis,o is 30. szerintem ez sokban genetika es eletmod kerdese inkabb..
2011. jan. 1. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
0%
Fecskendezz inzulint. A kórházban megoldják, de egyedül ne csináld !
2011. jan. 1. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
olvastam pont tegnap egy újságban h 20-25 éves korban nem a ránctalanításra kell hangsúlyt fektetni, hanem a hidratálásra. mertha hidratált az arcod akkor a ráncok is később jelennek meg, azaz később lesznek láthatóak. 17 évesen meg...hát nemtudom, a 17 évesekről semmit sem írtak :D sztem te szimplán csak mossad az arcodat a cuccaiddal, meg hazsnálj hidratálót, de rtánctalanítót semmiképp se
2011. jan. 1. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%

Semmit nem érsz azzal, mivel a ránctalanító krémek olyan anyagokat pótolnának a bőrben, amiből 17 évesen még bőven van. Így nem fog beépítődni a bőrbe, csak feleslegesen terheled. Ha 17 évesen 30 éveseknek való ránctalanítót használsz, mit fogsz magadra kenni 30 évesen?


Elég ha egy bőrtípusodnak megfelelő hidratáló krémet használsz és napi kétszer alaposan letisztítod az arcodat.

A húszas években is simán elég ennyi, egy minőségi szemkörnyékápolóval, szemránckrémmel kiegészítve.

2011. jan. 1. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Azt olvastam, hogy megterhelik a bőrt, amitől idő előtt megereszkedik.

Mindenképpen kozmetikus véleményét kérd ki, aki maga kever ki krémeket, vagy megmondja milyet vegyél, eleve a te bőrtípusodhoz és igényeidhez igazodik.

2011. jan. 1. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Fontos, hogy ápold rendszeresen a bőrödet, de csakis a korodnak megfelelően. A hidratálás és a tisztítás most még fontosabb, mint a ránctalanítás, de főleg genetikától függ, mikor kezdesz ráncosodni, esetleg kicsit késleltetni tudod, ha egészségesen táplálkozol és megfelelően ápolod az arcodat.
2011. jan. 1. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!