Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Mit használjak a hónaljamra?...

Mit használjak a hónaljamra? Már hiába fújom be mindennel ugyanúgy van testszagom. Mit tehetek még?

Figyelt kérdés
Sokszor ezért vagyok szégyenlős, mert félek hogy mások is érzik. Én folyton érzem és zavar, pedig most már egy nap kétszer fürdök, és utána spré meg minden. És nem használ fel veszek egy pólót vagy valamit és már érzem. Az iskolában meg 7 órát kell ülnöm, és az utolsó órában már azért kívánkozok haza mert ez miatt rosszul érzem magam. Nem vagyok ölelkezős típus, pedig szeretem ha ölelnek, de épp ez miatt nem merek. Segítségek? 16/L
2011. jan. 1. 16:26
 1/9 anonim ***** válasza:
Botox injekció.
2011. jan. 1. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
ha lehet normális válaszokat!
2011. jan. 1. 16:32
 3/9 anonim ***** válasza:

A botox az utolsó lépcsőfok legyen, drága és elmúlik a hatás.

Általában ezek is segítenek. Próbáld ki őket:


Solutio Antisudorica

Exodor


Remélem segítettem :)

Ne aggódj, sokunknak van hasonló problémája!

2011. jan. 1. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
36%

Szódabikarbónát használj! Nem vicc! Ne sprét, mert lehet, hogy a bőrödnek nem tetszik és azért van szagod! Nekem is szagom volt a spréktől... :-/

Egy csomag szódabikarbóna 40-50 Ft és egy hónapig elég!!! Csak simán kiszórod a kezedre és bedörzsölöd a hónod alját. Tényleg használ! :D

Ja, és pamut pólókat hordjál, mellőzd a Poli Eszter cuccokat, valamint a fűszeres kajákat! Valahol hallottam, hogy ha mindent túlfűszerezve eszel, akkor is hamar büdi leszel...

Meg sok vizet igyál! Mondom VIZET! Ne ilyen cukros meg édesítőszeres (ami ugye szintén cukor, csak így jobban hangzik, mert az édesítőszer is a glükóztól édes, ami meg ugye cukor) löttyöket!

Remélem, segítettem. :)

2011. jan. 1. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Solutio Antisudorica, gyógyszertárban kapható, izzadságra ecsetelő. Nagyon jó és sokan dicséreik 500Ft körül van, de nagyon megéri!
2011. jan. 1. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Solutio Antisudorica ^^
2011. jan. 1. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
köszönöm széépen a válaszokat, a szódabikarbónásat már ki is próbáltam...kíváncsi leszek:) a Solutio Antisudorica-ból az a Hyperol "tabletta" is jó?
2011. jan. 1. 17:11
 8/9 anonim ***** válasza:

Nem tabletta, hanem egy spray amit a hónaljadra fújsz.

Azt vedd és a használati útmutatás alapján használd.

2011. jan. 1. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Előzör is, soha ne hagyd, hogy kinőjöl a szőr, inkább rutinszerűen minden nap borotváld le zuhanyzáskor, az 2 perc.

Másrészt felejtsd el a fújós cuccokat, golyós dezodort használj, és várd meg, míg beszívódik. A fújósból amennyi eljut a bőrödig és képes beszívódni az édeskevés...

A kenős is jó izzadás ellen, de az foltot hagy, ezért inkább a golyós a nyerő. Az biztos, hogy sokkal hatékonyabb, mint a fújós bármelyik, aztán ebből is vannak még külön kategóriák.

De a legfontosabb, hogy ne legyen rajtad szőr, kicsi pár milliméteres se, ez nagyon sokat számít!

2011. jan. 1. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!