Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Sunsilk Silky&Straight Conditi...

Sunsilk Silky&Straight Conditioner - hajegyenesítő kondícionáló többszöri használat után véglegesen kitudja egyenesíteni az alapból hullámos hajat?

Figyelt kérdés
Karácsonyra kaptam egy ilyen kondícionálót. Alapból nekem hullámos hajam van, amit nagyon szeretek, és aggódom hogy esetleg elveszteném, ha többször használnám. Van amikor kiegyenesítem, mert megunom a hullámosat, de egyértelműen hajmosás után újra visszanyeri az eredetit. A kérdés, hogy ennek a használata után is visszanyerné-e.. előre is köszönöm!
2011. jan. 2. 11:20
 1/2 anonim ***** válasza:
Nem tudja kiegyenesíteni. Én fél évig használtam Gliss kur Asia straight pakolást, utána meg Nivea Straight and Easy balzsamot, de még mosás után sem lett egyenesebb a hajam tőle, nemhogy hosszú távon. Pedig nem bántam volna. :)
2011. jan. 2. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
ennek örülök! köszönöm szépen :):)
2011. jan. 2. 15:55

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!