Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Epilálás fájdalmasabb, mint a...

Epilálás fájdalmasabb, mint a gyantázás, Milyen a jó epilátor gép?

Figyelt kérdés

Gondolkozom epilátor beszerzésén, de nem tudom milyet válasszak, nagyon fájdalmas?

MIlyen gyakran lehet használni, intim területes is lehet, gondolom ott még fájdalmasabb és

mennyi ideig tart a hatása?

Mit kell tudni róla?


Segítsetek kérlek a döntésben! Köszönöm Nektek!


2011. jan. 2. 20:26
 1/5 anonim ***** válasza:
Igen az epilátor használata fájdalmas,de nem fáj jobban mint a gyantázás,sőt.Szerintem sokkal olcsóbb is hiszen ezt csak egyszer kell megvenned,praktikusabb mert bármikor használhatod.Kb olyan 2-3 hétig tart a hatása,bár ez egyén függő.Remélem kicsit segítettem,de sztem érdemes venni egyet,nem túl drága és tartós.: )
2011. jan. 2. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Szerintem Phillips epilátort vegyél.:)
2011. jan. 3. 00:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

nekem pont a Philips ment nagyon hamar tönkre, most a legegyszerűbb Braun SilkEpil-t használom, ez már jópár éve megvan, bár nincsenek benne kényelmi funkciók (masszírozás, hűtés stb.).


a gyantázás ugye gyorsabb, hamarabb túl vagy rajta, de szerintem jobban fáj, én a gépet jobban szeretem!


üdv!

26/L.

2011. jan. 6. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Mind a kettő fájdalmas, csak mivel a gyanta gyorsabb, a fájdalom is kevesebb ideig tart. Az epilátort viszont hamar meg lehet szokni és az első pár perc után már megszokod a fájdalmat. Mellette szól még, hogy tényleg olcsóbb hosszú távon és - a gyantával ellentétben - a kicsi szálakat is kiszedi, nem kell várni, hogy elérjenek bizonyos hosszúságot a szedésig, és viheted magaddal mindenhova (pláne ha aksis, tölthető). Hátránya, hogy sokkal tovább tart a művelet.


Én régen gyakrabban gyantáztam mint epiláltam, de utáltam, hogy mindig ragad, meg ott marad egy kicsi, ami egész nap zavar és nem is látom hol van a ragadás helye.

Most már csak epilálok, általában 2 hetente. Kart csak 3 hetente. Jelenleg egy Philips Satenelle-m van (fekete színű) kb. egy éve vettem és még mindig meg vagyok vele elégedve. Ezen sincs semmi extra, de olyat nem is érdemes venni, amin pl. hűtő funkció van, mert hamar elromlanak ezek az extrák és a fájdalmat úgysem szüntetik meg teljesen.

Régebben egy Remington-om volt, az is több évig, az előtt egy Braun alapgép. A Braun szerintem még senkinek nem okozott csalódást.


Összefoglalva: minden nőnek rendelkeznie kell egy ilyen kis géppel, úgyhogy szerezz be egyet! :)

2011. jan. 6. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

nekem is ilyenem van:


[link]


2.válaszoló voltam

2011. jan. 11. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!