Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Tehetek azért hogy eltűnjön a...

Tehetek azért hogy eltűnjön a narancsbőröm?

Figyelt kérdés
Sokan mondják hogy nem lehet vele mit kezdeni hogy az ott marad örökre de mondják hogy lehet tenni ellene de hogy mit azt nem közölték :/ Segítene valaki ezzel kapcsban ?
2011. jan. 2. 21:47
 1/9 anonim ***** válasza:

[link]


[link]


[link]



Az 1. linket olvasd el figyelmesen!

És mellette sportolj, tornázz!

És igyál sok folyadékot, főleg szénsavmentes forrásvizet pl.

Kerüld a cukros, olajos ételeket, chipset, csokit, mekis kajákat, pizzát.


Egyébként ellehet őket tüntetni, vagy legalábbis halványítani abban biztos vagyok.

Mert a narancsbőr azok a zsírsejtek , és azokat méregtelenítéssel és sok sporttal ellehet őket tüntetni.

A Relax and Tone-ról is hallottam, az ilyen masszírozó gép állítólag nagyon jót tesz ha vele masszírozod át ( krém is kell bele- kimondottan narancsbőr elleni krém).

Most ennyi jutott eszembe.

2011. jan. 2. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

én masszázsra járok 2 hónapja, kimondottan narancsbőr elleni kezelés és eltűnt, a fenék körül 6 cm-t fogytam, mindkét combomból 2-2 cm-t. Csak rettentően fájdalmas.Szinte ütnek-vernek, széttörik a zsírpárnákat. Ha van elég erőd, akkor nagyon hatásos...csak bírni kell.

18/L

2011. jan. 2. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Kozmetikushoz jársz masszásra??
2011. jan. 2. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
ja és , ha kérdezhetem kb mennyibe kerül egy ilyen narancsbőr-elleni kúra/masszások?
2011. jan. 2. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
nekem ismerős csinálja, árat tehát nem tudok mondani...de nem kozmetikus, konkrét masszőr, tanfolyamot végzett. Aki bármit elvisel az eredmény érdekében, annak mindenképp ajánlani tudom, hogy próbálja ki.
2011. jan. 2. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Oké, köszi :)
2011. jan. 2. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Akkor gondolom valamilyen masszőrt kell keresni, aki erre szakosodott.
2011. jan. 2. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim válasza:
Írd be a Google keresőbe ezt: dynastatic sandals. Sok infót találsz róla a neten, és van egy kisfilm is a youtube-on "lanaform claquettes" címszó alatt. Ez tulajdonképpen egy fapapucs, amely nagyon jó cellulitis ellen. Sokan hordják tőlünk nyugatra, és nagyon csinossá teszi a női lábakat :-)).
2011. jan. 3. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Köszike a válaszokat :) ♥
2011. ápr. 12. 19:40

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!