Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Naponta hány percet/órát...

Naponta hány percet/órát fussak hogy eltűnjön a narancsbőröm?

Figyelt kérdés
Persze az étkezésre is odafigyelek :))
2011. jún. 3. 18:24
 1/4 anonim ***** válasza:
szia, sajna az a helyzet ha csak nem leszel maratoni futó, aki minden zsírját izomra cseréli, nem fog eltűnni. Javíthatsz rajta de ennyi. Múltkor olvastam egy interjút egy hollywoodi színésznővel. Napi két órát edz, speciális étrenden van, kezelésekre jár, és így is van neki, nem vészes, meg nyilván jól néz ki, de nem tudja eltűntetni. 20 fölött a nők 90%-a így járt. Azért persze fuss, mert ha izomra cseréled a zsírt talán van esélyed. AMúgy annyit amennyit bírsz, de ne minden nap, mert kell pihennie is az izmoknak. Pl két naponta egy óra sztem bőven jó.
2011. jún. 3. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Heti 3-szor 40 percet!
2011. jún. 3. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:

Szerintem elsőnek kezd kis távval és mindig növeld egy kicsivel....előtte csinálj nyújtó gyakorlatokat,nehogy meghúzd magad.

Szerintem ha be tudod tartani akkor elég heti 2-3x is.

Én tornához használok zsírégető krémet amitől sokkal eredményesebb a mozgásom. (és láthatóan kevesebb a narancsbőröm,a bőröm sokkal szebb és simább)

Remélem tudtam segíteni

2011. jún. 8. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen :))
2011. jún. 8. 12:27

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!