Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Szőke haj SOS? Többi lennt!

Szőke haj SOS? Többi lennt!

Figyelt kérdés

Hát szeretnék változtatni magamon, ki szeretnék szőkülni.

Először is,szerintetek a fehér bőrömhöz,ami picit szeplős és a világosbarnás szürkés szememhez menne a szőke ?

Fokozatosan szőkülnék,mindig 1 árnyalatot.A természetes hajszínem világosbarna,de most sötétbarnára van festve.

Viszont növeszteni is szeretném,bár a szőke roncsolja.De ha csak a tövét festetem , és nem vasalom, csak heti 1* ,ha buliba megyek, így sincs rá esély,hogy szépen megnőljön ? :)


2011. jan. 3. 17:29
 1/4 anonim ***** válasza:
Ezt így látatlanba nem lehet m,egmondani,hogy jól állna-e.Viszont ha sötétbbarnát akarsz szőkére szivatni(ha fokozatosan akkor is)számolj azzal,hogy olyan gyorsan nem fog nőni mint egyébként..illetve hazudtam,mert fog nőni,csak sok le is fog tötrni belőle.De ha Te úgy éreznéd jól magad akkor hajrá:)
2011. jan. 3. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Szokitesnel mar csak a feketezes karosabb. Nem am ugyan olyan karos mind a 2. Figy, miota teljesen szoke vagyok (bar nekem eredeti szine is az, csak nem ennyire vilagos) egy centit sem nott a hajam. Seggig ero volt, levagattam, befestettem, es mar evek ota nem no semmit sajna, de nem valok meg a hajszonemtol, lenyegeben megvagyok elegedve a hajammal.
2011. jan. 3. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
köszönöm szépen,akkor még maradok barna,amíg nem nől ,alapból lassan is nő :\
2011. jan. 3. 19:00
 4/4 anonim válasza:
na én meg 25 éves srác vagyok, és alapból szőkésbarna ... hidrogénszőkítettem a hajamat régebben és most meg kopaszodom ! ... én még semmi jót nem hallottam a szőkítésről ... meg fogsz kopaszodni te is ! ...
2011. jan. 29. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!