Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Szerintetek a szőke és a...

Szerintetek a szőke és a fekete haj az, ami mindenkinek jól áll? (lennt bővebben. )

Figyelt kérdés
nekem most sötétbarna..és ez jól áll aztmondják. még idén beszeretném festetni vörösre. és ha úgy alakul akkor lehet hogy nyárra szőke lesz belőle. (zöld szem,világosbarna bőr)
2010. dec. 10. 15:29
 1/4 anonim ***** válasza:

Szerintem egyáltalán nem áll jól mindenkinek, sem a szőke, sem a fekete. Ez nem általánosítható!

A barna a legszebb számomra. Miért akarsz vörös lenni?

2010. dec. 10. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
már egyszer voltam vörös. és kifejezetten jól áll.:)
2010. dec. 10. 15:49
 3/4 anonim ***** válasza:
nekemis zöld szemem van, de én a bőrömet inkább fehérnek mondanám..jó.annyira nem vészes.:D tavaly nyáron voltam szőke.nagyon jól állt.csak hát nagyon hullott meg tört a hajam mert vasaltam is mellé :/ most én is sötétbarna vagyok, de két ünnep között szeretném meglátogatni a fodrászt..szeretnék szőke lenni mert nagyon hiányzik :D szerkesztettem magamról egy képet, amin megcsináltam vörösre a hajam.és nagyon jó volt az is *-* szóval előfordulhat, hogy szőke után az leszek xd amúgy kérdésedre válaszolva szerintem nem áll mindenkinek jól a szőke és a fekete..például egy kreol bőrűn egy szőkét nemtudnék elképzelni..de ezekszerint vannak olyan emberek akiknek minden jól áll(: pl. mi:D
2010. dec. 10. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
:D:D jó nekünk :P
2010. dec. 10. 19:32

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!