Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » A hajszínező mennyire károsítj...

A hajszínező mennyire károsítja a hajat?

Figyelt kérdés

nem festék, hanem színező

ami 28-30 mosás után kijön


2011. jan. 3. 18:51
 1/7 anonim ***** válasza:
kevesbe mint a hajfestek. Szerintem sokkal jobb azt hasznalni, mert ugy is havonta fested...
2011. jan. 3. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Sokkal kevésbé mint a festék, DE azzal azért számolj, hogy nem feltétlen kopik ki 2 hajmosás után. Sokaknak még hónapokig látszik. Igaz, halványabban, de ott van..
2011. jan. 3. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

Tudom, tudom.. szoktam használni, és általában nekem kb ki se jön:D

Csak kíváncsi voltam mégis mennyire károsítja, mert kicsit megviselt a hajam, és nemrég tértem át hajfestékről színezőre.

2011. jan. 3. 19:56
 4/7 anonim ***** válasza:
nemtom, de nekem jobb lett tőle a hajam :D kicsit több mint féléve hazsnálok szinezőt, és vhogy sokkal jobb minőségű lett a hajam azóta. nemannyira vékony szálú mint volt, és sokkal kegvésbé töredezik is. ezzel nemazt akarom mondani h egészséges a hajszinező, ezcsak egy tapasztalat volt :D
2011. jan. 3. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Nekem azóta kezdett el nőni,amióta csak színezőt használok.Előtte Palette hajfestéket használtam,ultra szőkét,csak a tövét festettem mindig,de nem nőtt semmit.Most már mások is tapasztalják és mondják,hogy milyen szép a hajam és mennyit nőtt:))
2011. jan. 4. 00:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Június 15-én befestettem a világosbarna hajamat egy vörös, 24 mosásig tartó hajszínezővel. Kopottan, lenőve, de még most is látszik... Nagyon nem ajánlom.

Inkább rendes festék.

2011. jan. 12. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Ha festem is ugyanúgy lenő, és amikor el kezd kopni eleve (a lenövések miatt) újra kell festeni. Csak a hajfesték még jobban meg is viseli a hajat.
2011. jan. 13. 14:37

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!