Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Tartós hajszínező meddig...

Tartós hajszínező meddig tart? és melyik a legjobb minőségű?

Figyelt kérdés
Festés helyett a tartós hajszínezőt ajánlották gesztenyebarna a hajam és feketére szeretném festetni hajszínezővel ezért érdekelne hogy meddig tart kb a tartós hajszínezőnek a hatása és melyik a legjobb fajta?
2011. okt. 11. 19:29
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Én úgy tudom, hogy húsz-huszonnégy hajmosás után kopik ki. Nekem is színezve van, de nekem tovább tart húsz mosásnál. (én 2-3 naponta mosok hajat.) Kemon vagy Wella hajszínezőt ajánlok neked. Az enyém mindig kemonnal van színezve, és szerintem nagyon jó. :)
2011. okt. 12. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Kedves dalmuss! Hol lehet kapni Kemon hajszínezőt? És kb milyen árban? Én is színeztem a hajam, Palette-t használtam, nagyon sokáig benne maradt!
2011. okt. 12. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Hát sajnos fogalmam sincs, én még sehol sem láttam. Mert nekem mindig fodrász csinálja, ottani színezővel. Szóval nem én viszem az anyagot, hanem ami ott van, azzal festenek. Nem tudom, hogy mennyire értelmes ez, remélem érted. :) Fodrászkellékesnél bizti lehet kapni szerintem :)
2011. okt. 12. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Így sajnos azt sem tudom, hogy milyen árban. Annyit tudok, hogy elmegyek színeztetni, meg a hajvégekből vágatni, és hatezret hagyok ott.
2011. okt. 12. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Értem. Köszönöm, hogy válaszoltál, megnézem majd a fodrászkellékesbe hátha... :)
2011. okt. 12. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
okés. 'sok sikert' :))
2011. okt. 13. 07:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
nemtudom mennyire aktuális még, de itt az oldal, ahol lehet kapni kemont. [link] :)
2011. okt. 29. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
mármint nem az, h itt lehet kapni, csak ha telefonálsz, akkor gondolom vehetsz, szóval érted. :)
2011. okt. 29. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!