Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Az arcomon két pattanás vagy...

Az arcomon két pattanás vagy miteszer így betokosodott lila szine van és kicsit megvan dagadva mitől lehet?

Figyelt kérdés
több mint egy hónapja és azóta nem múlt el bőrgyógyász adott gyógyszert mondván ez majd visszahúzza de nem sikerült eddig. Mit csináljak vele? El fog múlni?
2011. jan. 3. 22:04
 1/5 anonim válasza:
0%
dejo neked hogy csak kettö van, nekem az arcom tele van ilyen és ehhez hasonlókkal
2011. jan. 3. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Menj el kozmetikushoz ő szépen kitisztítja és utánna már tud regenerálódni a bőr.
2011. jan. 4. 07:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
hát elmennék csak közben szedem a sotretet és mellette nem lehet kozmetikushoz menni, esetleg menjek el és kérjem meg,hogy azt a kettőt kapja ki? :D
2011. jan. 4. 21:20
 4/5 anonim ***** válasza:
Mondd meg neki,a döntés az övé,mivel a felelősséget is ő vállalja.
2011. jan. 5. 07:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
tetran kenöcs...nem tudom mennyire válhat be, de nekem egy nap alatt leszáritotta a gyulladt pupszlit...lehet h neked ennél azért durvább...kb 600-800 ft az ára...
2011. jan. 5. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!