Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Mennyibe kerül egy hajszálérre...

Mennyibe kerül egy hajszálérre ható lézeres kezelés az arcon?

Figyelt kérdés
Édesanyámat szeretném vele meglepni, csak nem tudom mennyibe kerül. Az arca nagyon hajszáleres és rettenetesen zavarja... Esetleg akinek már volt ilyen kezelésben része annak mi a véleménye? Valóban hasznos?
2011. jan. 4. 14:35
 1/4 anonim ***** válasza:
Ez elég szalonfüggő,mármint az ár,de én határozottan javaslom.Sokkal szebb lesz a bőre.
2011. jan. 5. 07:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
De nagyságrendileg, mégis mennyibe kerül?
2011. jan. 5. 12:46
 3/4 anonim ***** válasza:
Azért nem tudok neked árat írni,mert a bőrtől függ.Vagyis hány kezelésre lenne szüksége anyukádnak.Van ami nem olyan vészes igazából csak pár kis ér az orrhajlatban esetleg,de van akinek tényleg az egész arcát borítja be.De addíg is vegyél neki illat-és színezékmentes készítményeket így nem romlik tovább.
2011. jan. 7. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Értem, köszönöm szépen!
2011. jan. 7. 13:26

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!