Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » 4-5 hónapja lejárt hajfestéket...

4-5 hónapja lejárt hajfestéket mernétek használni? Csak néhány csíkot festenék vele.

Figyelt kérdés
2011. jan. 4. 21:19
 1/2 anonim ***** válasza:

Ne használd...vagy nem olyan lesz a szine, vagy elcseszi a hajad...esetleg a fejbőröd kipirosodhat tőle és bármi féle reakciót kiválthat..pl: szemdagadás...stb....:)

Ink vegél másikat, de ne kockáztass...sokat olvastam már erről mielött én is befestettem :)

2011. jan. 4. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
én nem csinálnék vele semmit,de ha nem ér a fejbőrödhöz a festék akkor bekenheted vele,amúgy dobozos?mert akkor inkább egy másik oxigentát kéne venned hozzá,mert ami lejárt annak lehet már nincs akkora szívóereje!!de ha még1x mondom fejbőrhöz nem ér bajod nem lehet tőle!!
2011. jan. 5. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!