Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Régen nem voltam már szolárium...

Régen nem voltam már szoláriumban, holnap szeretnék menni újra. Viszonylag fehér bőröm van, nem érzékeny. Szeretném, ha valamennyire már meglátszódna (nem leégni szeretnék). Mennyi időre kellene mennem?

Figyelt kérdés
Álló szolira gondoltm, 3 percre. Viszont ez nem hiszem, hogy elsőre meglátszódna. Esetleg 6 perc? Szedek mellé béta-karotin tablettát.
2011. jan. 5. 20:38
 1/4 anonim ***** válasza:

Voltál már abban a szoliban? Mert mindenhol más erősségűek a csövek. Az állók általában erősebbek.


Én 3 percre mennék. Ha nem látszódik semmi, másnap is menj el ugyanennyi időre.

2011. jan. 5. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Igen, voltam már ott.

Köszönöm a választ, valószínűleg maradok akkor a 3 percnél.

2011. jan. 5. 20:45
 3/4 anonim válasza:
Egyetèrtek az elsö vàlaszolòval, inkàbb màsnap is menj el rövidkère minthogy "odaègesd" magad! Èn egyszer odasültem a fekvöben, hàààt elèg cefetül nèzett ki a hàtsòm meg viszketett:)
2011. jan. 5. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Az állók igen erősek szoktak lenni, 3 percre menj.
2011. jan. 5. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!