Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Londa fekete helyett Loreal...

Londa fekete helyett Loreal étcsokoládé?

Figyelt kérdés

Jelenleg full fekete a hajam, sima Londa hajfestékkel.

Bnöm most vett nekem,accem Loreal étcsokoládé szint,ami számomra szintén feketének tünik az ö haján.

Arra kér h szívassam le a hajam,én kenessem be ezzel,mert ha rákenem max a tövén fog kicsit TALÁN különbözni az én fekete és ö étcsoki hajfesték színe.

Szerintetek leszívassam? 1 éve szívattam a feketét h világosbarna legyen,nagyon megviselte a hajam.

Amugy pedig vállig érő hajam van,mostanába copfba fogom,de szeretnék vmi jo fazon neki. Tippet tudnátok adni esetleg képpel? 21/L


2011. jan. 7. 14:22
 1/4 anonim ***** válasza:

Szia!


A leszívatás nagyon megviseli, mint ahogyan a dauer is.

A Londa festékek megbízhatóak, a Loreal nem teljesen, nem esküdnék rá. A Londa-t még fodrászok is használják.

A fazont illetően, milyet szeretnél? Meddig mennél el? Rövid, középhosszú, nagyon rövid stb. ?

Nekem ez nagyon tetszik, 1 éve ilyen volt a hajam, de már sokkal rövidebb: [link] barna hajon és jól mutat.

2011. jan. 7. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Pedig a Londa és a Loreal között árban van különbség,a Loreal sokkallta drágább,és nem megbízható? :(

Az a baj,h a hajam elég dús,és kicsit hullámos.. és a hajvasalóra esküszöm ha kiengedve hordom.Ezt például tetszik amit linkeltél,mivel tépett,így erősen ritkítani kell a helyet,ami nekem nem is árt.

Jelenleg azért van copfva kb féléve,mert kicsit életet lehelek belöle,nem ölöm meg a vasalóval :)

2011. jan. 7. 14:32
 3/4 anonim ***** válasza:

Nézd, sokszor csak a nevet kell megfizetni. A Loreal a fodrászok szerint nem jobb, mint a Londa. És én is úgy vettem észre, fodrásznak tanulok.

Ha erősszálú a hajad, akkor a linkes haj nagyon jól állna neked. Nekem eléggé vékonyszálú, nem is akart nagyon megállni.

2011. jan. 7. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%

Én most olvastam, hogy elkészült egy európai felmérés, hogy melyek azok a széles körben terjesztett kozmetikai termékek, amikben vagy nem az van, mint ami a dobozára van írva, vagy nagyon rossz minőség.

Meg fogsz lepődni, de a Loreal, Garnier hajfestékek kapták a legrosszabb helyezést. A Lorealban még PDP-t is találtak, a dobozon nem volt jelezve. A Nívea is hasonlóan rossz eredményt ért el. Sok a mesterséges anyag bennük, szinte nulla a természetes.A Londa tényleg jó és ajánlom még az Alfparf-ot, ez hozta anyukám haját is helyre a Loreal után.

2011. jan. 7. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!