Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Szerintetek mit csináljak,...

Szerintetek mit csináljak, hogy a hajvasalástól ne legyen töredezett a hajam? :S

Figyelt kérdés
Hajat mosok száraz töredezett hajra való samponnal. Balzsam ami erősiti. Aztán befújom hővédővel. És hetente 2x vasalok hajat. És mégis:S mit csináljak?:S Segitsetek légyszi!:)
2011. jan. 7. 15:00
 1/7 anonim ***** válasza:
Hát ne vasald... sajnos ennyi a titok. Vágasd vissza a töredezett részt, és használj inkább hajkiegyenesítő szérumot, mert a vasalás ezzel jár. Én 2 hónapja tettem le a vasalót, vágattam, azóta hajpakolás pakolás hátán, most kezd szebb lenni. :(
2011. jan. 7. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
áááá azt nem teszem:S Olyan semmilyen hajam van se hullámos se egyenes..:S
2011. jan. 7. 17:59
 3/7 anonim ***** válasza:
semmit nem tehetsz, komolyan mondom!
2011. jan. 9. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

vagyis tehetsz, vissza vágatod, és nem vasalsz többet, de mint írtad azt nem vagy hajlandó.

Nem is vetlek meg érte, hetente egyszer nekem is ki kell, mert amúgy oroszlán fejem van, fujjj:S:S

2011. jan. 9. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Én hallottam az X-Tensos hajkiegyenesítésről, de az elég drága (6-8 ezer/alkalom) és nem mindenkinél válik be... Én ezzel akarom megcsináltatni a hajam, de még nem találtam a a környékünkön olyan fodrászt aki megtudná csinálni.
2011. jan. 9. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:
használj kímélő sampont és alacsony hőmérsékleten vasald, minnél kevesebb ideig.
2011. jan. 9. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Ó, köszönöm szépen a válaszokat:)
2011. jan. 14. 14:14

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!