Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Tényleg jó ez a hajvágási...

Tényleg jó ez a hajvágási módszer töredezett hajra?

Figyelt kérdés
Láttam a youtube-on olyan videókat, hogy úgy érdemes a hajat levágni, hogy fogsz egy kisebb tincset, elkezded tekerni és a törött része a hajszálaknak ki fog állni és azt le lehet vágni. Ez tényleg jó és nagyjából az összes töredezett hajszál kiállna? (olyan 70%-80%) Sajnos töredezett a hajam, bár szinte mindig kényeztetem, olajokat és különböző házi praktikákat használok, gyorsan nő most a ricinus segítségével, de mellette törik, így havonta 1x házilag vágom, mert esztétikailag is csúnya az ápolatlan hajvég.
2011. okt. 30. 01:09
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem nem állna ki túl sok töredezett szál. Meg amik nem töredezettek, csak rövidebbek azokat is levágnád. Van egy másik módszer, kicsit macerás, de hosszú távon jó. Simán fogsz egy éles hajvágó ollót, amivel csak hajat vágsz, és egyenként levagdosod a töredezett szálakat. Én tévézés közben szoktam. :D Ez inkább azon a hajon jó, ami feljebb is törik, nem csak a legvégén, vagy pedig nincs túl sok törött szál. Amelyik haj nagyon törik, azt úgyis muszáj lesz levágni, hiába küzdesz egyenként a törött szálak ellen.
2011. okt. 30. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem ez a módszer nem jó annál,aki pl mindig lófarokba hordja a haját.Annak nyílván egy részen mindig meg van törve!(szóval ne használjatok gyakran hajgumit,főleg ne szorosat és vékonyat,inkább nagy hajcsatokat!).És annál sem,akinek pl lépcsősre van vágva a haja.Mivel nem lehet úgy csavarni,hogy ne álljon ki sehol egy hajszál,szerintem ezért sem jó a módszer.


A macerás módszer tényleg jó,én is néha csinálom.Ha maradsz az otthoni vágásnál,akkor a legjobb ha 3-4hetente mac 1centimétert vágsz:) Én is ezt szoktam!

2011. okt. 30. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Én már próbáltam ezt a módszert, de nem csak a töredezett szálak álltak ki, hanem a rövidebbek is, illetve nem is állt ki minden töredezett hajszál.

Én úgy szoktam, hogy mikor unatkozom akkor egyesével levágom a töredezett részeket. Kicsit macerás és sokáig tart, de megéri.

2014. júl. 30. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Erre találták ki a Split Ender gépet. Ha nem lenne ilyen drága már megvettem volna.
2018. márc. 16. 08:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!