Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Összekeverhetek 2 doboz...

Összekeverhetek 2 doboz fekete hajfestéket?

Figyelt kérdés
Úgyértem, hogy hosszú a hajam és egy doboz nem elég rá. Ilyenkor mind a két doboz fekete hajfesték tartalmát egy tálba nyomjam bele? Vagy hogy?
2011. jan. 8. 11:32
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Persze, hogy összekeverheted.
2011. jan. 8. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Persze! Ha ugyanaz a két hajfesték, nyugodtan összekeverheted őket.
2011. jan. 8. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
71%
Akkor csak, ha egyforma a két festék. Mindent nyomj bele :)
2011. jan. 8. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
89%

Persze! Hosszú hajhoz általában két doboz kell.

Az pedig nem igaz, hogy csak ugyanolyat lehet összekeverni. Nekem fodrász festi a hajam és mikor nem tudtam két árnyalat közt választani akkor mondta, hogy akkor összekeverhetjük. Sőt, anyum maga vesz két más árnyalatú hajfestéket és maga keveri ki így egy egyedibb szint kap. :) Mindenki kérdezgeti tőle, hogy milyen hajfestéket használ. :D

2011. jan. 8. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

köszönöm szépen a válaszokat!

mindenkit felpontoztam. :]

2011. jan. 9. 10:36
 6/8 anonim ***** válasza:
3. vagyok. Én két egyforma márkájú festékre gondoltam :)
2011. jan. 9. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Én pedig a 4. vagyok. Látom, hogy a 3. válaszolóval együtt le lettünk pontozva 70%-ra. Félreértés ne essék, nem azon verem az asztalt, hogy miért nem 100%-ot kaptunk, csak az háborít fel picit, hogy jó indulatúan leírtuk a tapasztalatainkat és segíteni próbáltunk. Az olyan kérdéseknél pedig, hogy "szerintetek szép vagyok?" beírja valaki nyomdafestéket nem tűrő szavakkal, hogy "ritka ronda vagy" az rögtön 100%-ban hasznos válaszokat ad..

Elmondom a véleményem a meglátásaim valaki nem ért egyet, vagy csak unatkozik rögtön lepontoz.. Semmi értelme ennek a pontozásnak végülis, hiszen ha van egy olyan kérdés, hogy mi a kedvenc színed? beírom például, hogy a kék, akiknek nem az rögtön lepontoznak -.-

Na jó mindegy, sok értelme ennek a hozzászólásnak úgy sem volt. :)

2011. jan. 9. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
én biztos hogy nem pontoztalak le. pontosan ezért. mert leirtad tapasztalataidat és nekem már ezzel segitetettél. szóval én minden hozzászólót felpontoztam.. :)
2011. jan. 10. 15:24

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!