Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Szőrösödöm :S Nem kicsit,...

Szőrösödöm :S Nem kicsit, nagyon! Szóval a hasamon a mellkasomon mindehol szőr van, még apróbbak, de ha ezek megnőnek. Borotváljam?

Figyelt kérdés

Nem most, hanem majd később, ha esetleg durvábban szőrös lennék, de mindenhol szőrszálak vannak, ezt biztos apámtől örököltem, ő is ilyen szőrös alkat, de persze a hátamon nincs szőr és neki se szóval azért annyira nem durva a helyzet :D Gondoltam borotvára, de nemtudom... az felesősítené őket, és szúrna mindenem. Akkor van szőrtelenítő krém, és ha azt kipróbálnám? Attól is erősödik? Mert én nem akarok majomember lenni! És nem, ez biztos hogy nem lesz szexi egy csaj számára.


16/F


2011. jan. 8. 16:32
 1/7 anonim ***** válasza:

Mellkas meg has hmm azt hiszem hogy minden férfinek van szőrje és csak akkor érdemes leborotválni, hogyha izmos vagy akkor érdemes mert hülyén is tud kinézni. Szted meik a jobb?

[link]

vagy

[link]

2011. jan. 8. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
átlagos a testalkatom, izom MÉG nem nagyon van.
2011. jan. 8. 17:00
 3/7 A kérdező kommentje:
és ha leszedném a szőrt akkor borotva? vagy szőrtelenítő krém?
2011. jan. 8. 17:01
 4/7 anonim ***** válasza:
Vagy gyanta mert az sokáig tart, vagy borotva. Szőrtelenítő krémet még sose próbáltam.
2011. jan. 8. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Hát nem akarlak elkeseríteni,de minden esélyed megvan rá,hogy nagyon szőrös legyél.

Nálam is így kezdődött,igaz korábban,úgy 12-13 éves korban vettem észre,hogy mindenhol szőr nő rajtam.Akkor még kicsi volt,de elég gyorsan beindult a növekedése és erős sötét szőröm lett szinte mindenhol.Engem is nagyon zavart,meg sokat cikiztek miatta,ezért én a szőrtelenítés mellett döntöttem.Nem bántam meg,sokkal jobban érzem így magam,igaz,hogy ha megírom egy fórumban van aki beszól,de a valóságba sosem kaptam negatív kritikát. Sok sikert!

2011. jan. 9. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
És hogyan szőrteleníted magad? Amúgy nekem csak most, 15-16évesen kezd úgy a hasamon meg a mellkasomon nőni.
2011. jan. 9. 12:53
 7/7 anonim ***** válasza:

Előző vagyok!

Legtöbbször csak borotválom,de néha gyantáztatni is szoktam,illetve idén nyáron epilátorral szedtem le.

2011. jan. 9. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!