Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Mennyi idő alatt nőhet meg a...

Mennyi idő alatt nőhet meg a vállamig?

Figyelt kérdés
Jobb oldalon és a fejem tetején kihullott a hajam, bár nem teljesen de kb. most azokon a részeken 4-5 cm hosszú :( Mennyi ideig tarthat amíg a jobb oldali rész a vállamig megnő? L/16
2011. jan. 8. 17:49
 1/4 anonim ***** válasza:

A haj átlagosan 1 cm-t nő havonta. Szerintem 1 maximum 2 év. De mindenképp menj el orvoshoz, hogy megtudd, mi miatt hullott ki a hajad - először a problémát kéne kezelni. Nekem egy súlyos mandulabetegség miatt pl pár éve a hajam foltokban kezdett hullani - és sokára jött csak rá az orvos, hogy a mandulám okozza a bajt, így szinte megkopaszodtam. Mikor kivették, újra nőni kezdett a hajam, rövidre vágattam egységesen az egészet, és azóta szépen visszanőtt.


Először te is mindenképp előzd meg a nagyobb bajT!:)

2011. jan. 8. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
1 év
2011. jan. 8. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
És addig mit csináljak? :( így mégsem mehetek emberek közé :S
2011. jan. 8. 17:59
 4/4 anonim ***** válasza:
Nekem még az óvodában egy kisfiú,míg lekötöttem bekötni a cipőfűzöm,tőből kitépett egy maréknyi hajamat.Fogalmam nincs,hogy lehet egy gyermekben ekkora erő,még ma is gyakran felteszem magamban a kérdést.A lényeg az,hogy nekem kb egy év alatt nőtt meg az államig,addig normálisan vitt anyukám mindenhova,legtöbbször pszichológushoz persze.:)Próbálta úgy fésülni a hajam,hogy ne látszódjon a nagy,megkopaszodott rész és sokszor adott rám sapkákat.
2011. jan. 8. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!