Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Hogyan tudnák hosszú hajat...

Hogyan tudnák hosszú hajat rövid idő alatt? Esetleg valami hajnövekedés serkentő szer?

Figyelt kérdés
Nem hullik a hajam nincs se korpám se koszmóm, csupán annnyi hogy türelmetlen vagyok és próbálom a hajam növeszteni de egyszerűen már fél éve egy fél centit sem nő. Mit tehetnék? 12/l
2011. nov. 4. 12:57
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Én még nem próbáltam, de nagyon sokan mondják a Ricinusolajat. Szerintem próbáld ki.
2011. nov. 4. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
De keverd el olíva olajjal, és jól mosd ki.
2011. nov. 4. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
3%
a ricinusolaj nem használ semmit. :) ha használna, akkor mindenki azt használná, és nem a póthajas megoldást:)
2011. nov. 4. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
62%

kedves 3.!

szerinted a ricinus olajtól első használat után már 10 centit nő a haj? nyilván nem lesz az első alkalom után olyan eredménye, mintha póthajat tennél fel.


kérdezőnek: én is ajánlom a ricinus olajat, bár szerintem kissé körülményes és számomra nem is ez volt a leghatásosabb. én sörélesztőt szedtem, amitől nagyon hamar megnőtt a hajam. a Herba Vita-t szintén ajánlom, a Rossmann-ba lehet kapni. nekem ez is serkentette a hajnövekedést, persze rövid időn belül csodát ne várj. néhány hónap és látszik az eredmény.

2011. nov. 4. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Ricinus olaj, Herba Vita, nekem használ, de ha nekem nem hiszel HOXA . hu-n rengeteg napló van ami evvel foglalkozik :-)
2011. nov. 6. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
vagy veszel póthejet és fodrásszal felrakatod :))
2011. nov. 6. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
gyerek vagyok
2011. nov. 7. 20:31
 8/12 Marton Adél ***** válasza:
hány éves vagy?nekem pont ugyanez a gondom
2011. nov. 19. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 Alexaneni válasza:
énis ezzel kszködöm minnél gyorsabban akarom növeszteni a hajam...ha tudtok valamit tapasztalatból akkkor énis várom válaszotokat!
2012. dec. 29. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim válasza:
én ricinus olajat használtam kb 5-ször, és 3 hónap alatt nőtt 5-6 centit a hajam
2013. jún. 4. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!