Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Három éve lejárt arctisztító...

Három éve lejárt arctisztító gélt és tonikot hazsnálhatok még? Vagy többet ártana mint használna?

Figyelt kérdés

A lejárati idő után még mennyivel lehet ezeket felhasználni?

A gyógyszerek is jók még a lejárat után 2-3 évvel... jó, nem mindegyik, de általában jóval később járnak le, mint ahogy ráírják. Szerintem így van ez az arcápoló termékekkel is. Tapasztalatok? :)


2011. jan. 9. 03:02
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Többet ártana.

Mivel a kozmetikumokban komoly vegyi anyagok vannak, nem tudhatod, hogy a szavatossági idő lejárta miatt milyen reakciók indulnak el az üvegben - és mivel az arcbőrödről van szó, én nem kockáztatnék! Lehet, hogy pl erős allergiás reakciót váltana ki, ha használnád.

2011. jan. 9. 03:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
47%
Nem hinném, hogy baj. Egy arcápoló termékben hogy lennének "komoly vegyi anyagok" -.-
2011. jan. 9. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
3 éve lejárt? Semmiképpen nem kenném magamra, utána meg majd viszket és kivörösödik, meg ki tudja miket okoz a bőrödön. Nem poénból van ráírva a szavatossági idő.
2011. jan. 9. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

én egyszer magamra kentem véletlenül egy olyat ami 2007-ben lejárt!!

Olyan szép lett utána az arcom hogy azóta vettem egy ugyan olyan márkát,és nagyon bejön,semmi különbség nem volt...

2011. jan. 9. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
Én is volt, h már bekentem az arcom egy olyan arctisztító géllel (garnier) ami már lejárt, de szerencsére nem lett semmi bajom!
2011. jan. 17. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!