Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Hogyan tüntethetném el?

Hogyan tüntethetném el?

Figyelt kérdés
Tegnap kinyomtam az orromon egy miteszert.És mára ilyen gennyes seb van a helyén.Mivel kenjem be, hogy hamar elmúljon?
2011. jan. 9. 11:01
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
először is jól mosd ki, h az összes genny kijöjjön. Én párnaponta jól megmosom fekete szappannal az arcom, attól így tökre kitisztul. Meg sokak szerint az Aloa vera (pl krém formájában) jó az ilyesmire nagyon, bár én azt még sosem próbáltam.
2011. jan. 9. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
én a helyedben arctisztítóval átdörzsölném, majd megtörölném jó szárazra, utána fogkrémmel bekenném jó vastagon, rajtahagynám negyed óráig, és utána még egy ohárba felmelegítenék egy kis vizet, beletennék egy kis kamillát(kicsit szárít, és nyugtat) azzal a kamilla"virággal" jól átdörzsölném, nekem ez úgy szokott kinézni, hogy az arcom tele van kamillamaradványokkal! de ez komolyan jót tesz neki! én már csak tudom met beteges mitesszernyomkodó vagyok, és mindig begyullad a bőröm, vörös lesz, feldagad, utána varas...nem vmi szép látvány..de pár nap alatt helyretudom hozni ilyen praktikákkal! nah szóval a kamillás cuccnál tartottunk...nah ha azzal kész vagy, utána jöhet a Dalacin! irass fel háziorvossal!! nagyon jó, én csak ajánlani tudom! leviszi a gyulladát, csökkenti a kipirosodást, és megöli a baktériumokat!!
2011. jan. 11. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!