Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Anti Akne Caps - Pattanás...

Anti Akne Caps - Pattanás elleni kapszula -Hallott már erről valaki? Tapasztalatok?

Figyelt kérdés

[link]


[link] -itt találtam


17/f


2011. jan. 9. 16:20
 1/2 anonim ***** válasza:
Hallottam,de szerintem ez nem használ.Az egyetlen jó megoldás szerintem a kozmetikus.Ha mondjuk havonta 1 vagy 2er mennél akkor egyre kevesebb sőt biztos nagyon kevés maradna.
2011. jan. 15. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

ja, én is átgondoltam...kizárt,h ez bármire jó lenne. Anti Acne...pff. Iyen nincs, hogy csak szedsz egy ilyen tablettát, aztán teljesen meggyógyul az arcod.

Egyébként voltam már kozmetikusnál...de nem vált be. Sőt, rosszabb lett. Aztán azt javasolták szüleim, hogy ne menjek többet. Meg egyébként azt mondták, 2 hetente menjek, és 5000 az a vmilyen kezelés. Ezt így kellett volna 2 hónapig, aztán utána havonta 2x 7500. Akkor megkérdeztem, hogy akkor kb. mikorra gyógyul meg teljesen az arcom? Mondja, hogy olyan 20-21 éves koromra. Pff... addigra magától is elmúlik, mondom magamban. Szóval drága volt. És már javul, de még mindig van. :@ Valami mindig van. Pedig már csak annyit csinálok, hogy Reggel + amikor hazaérek Clean&Clear arctonikkal letisztítom+ este szintén teszek rá ilyen kamillás arc-szeszt, hogy megnyugtassa a bőröm. ... :/

2011. jan. 19. 19:11

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!