Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Sötétbarna a hajam, de olyan...

Sötétbarna a hajam, de olyan mintha fekete lenne. Az első szivatás tönkretenné?

Figyelt kérdés
Már eléggé le van nőve, és már nem szeretném festeni.Még soha nem volt szívatva.Elég vékonyszálú hajam van, de egészséges.
2009. jan. 30. 16:52
 1/2 anonim ***** válasza:
61%
Ha vekony a hajszalad nem ajanlom a szivatast! Amugy elso leszivatas utan meg nem tenne olyan nagyon tonkre de 1 szivatastol nem lenne szoke csak narancssargas.Probalj inkabb Oxy Reloadot hatha az segit es az egyaltalan nem roncsolja a hajat es sokaknal bevallt!Vagy probald kamillaval,esetes vizzel vagy citrom level vilagositani.En is azzal probalom ma ajalnottak remelem vilagosit mert nekem is no mar leflee a feketere festett szoke hajam:)
2009. jan. 30. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Nemtudom mennyire igaz, nem tapasztalatbol irom, csak ovastam valahol, hogy a sunsilk sampon (barna hajra, fahejas) leszedte a hajrol a fekete festeket. Regota ezzel kuszkodok, most ezt is megprobalom. A citromle nem segitett sajnos. Meg az ecetet es a kamillat kiprobalom. Barmit megtennek hogy megszabaduljak a feketetol, kiveve a leszivatast. Azt mondjak idovel kopik, nekem fel eve nemvolt festve a lenoves latszik de a fekete ugyanolyan mint festes utan volt.
2009. jan. 30. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!