Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Fekete hajból egy szivatás...

Fekete hajból egy szivatás után elérhető ez a sötétbarna haj?

Figyelt kérdés
[link]
2011. ápr. 12. 16:38
 1/5 anonim ***** válasza:
Ha jól leszívatják akkor minden elérhető. Csak jó fodrászhoz menny..nem mondom, h ne szívasd, mert tudom, h mindenki ezt mondja :D meg ha szívatni akarod úgyis fogod. :) Te döntésed.. lassan de biztosan szívasd ;)
2011. ápr. 12. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Jaja! Óvatosan. Inkább radírozd. Ja, és ha már leszivattad, akkor nehogy sötétbarnával menj rá, mert megint fekete lesz, hanem világosabb hamvas barnával, és abból lesz sötétbarna! ezzel vigyázz nagyon
2011. ápr. 12. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
köszi a válaszokat
2011. ápr. 12. 19:04
 4/5 anonim ***** válasza:
én a colour B4-ről nagyon jókat hallottam. dm-ben lehet kapni és szinte károsodás nélkül leszed a színéből. szerintem próbáld ki :)
2011. ápr. 12. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
köszi :)
2011. ápr. 13. 15:11

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!