Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Aki használt már hajfesték...

Aki használt már hajfesték eltávolítót úgy hogy eredeti hajszíne világos de sötétre lett befestve, annak milyen lett az eredmény? Miből mi lett?

Figyelt kérdés
Azért mert nem akarok feleslegen kiadni 3000ft-ot érte. (DM-es ColourB4) Ja és aki használt az írja már le milyen márkájút. (oxy reload, loreal stb..)
2011. jan. 11. 18:39
 1/5 just.me ***** válasza:

Ezek 1-2 árnyalatot világosítanak a hajadon.

Nekem a csoki barnát az eredeti szőke hajamról, úgy szedte le, hogy narancsos barnás hajam lett. És nem egyenletesen.

Próbáltam már noname, loreal, valami kék tasakos (elfelejtettem a márkát)

2011. jan. 11. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Sötétbarnára volt a hajam festve, de fekete lett! Én kipróbáltam és sok árnyalatot világosodott, de mivel nagyon régóta sötét a hajam vettem egy második dobozzal és visszatért az eredeti világosbarna hajszínem! Nekem használt és nem sajnálom már igy rá a pénzt! :)

DM-es ColourB4!

2011. febr. 6. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm. Mióta sötét a hajad? egyébként nekem is sötétbarnára volt festve és fekete lett, de már kopott kicsit kétszer lett befestve és tavaly nyár vége óta, tehát akkor festettem először. Csak vasalom is a hajam és félek így nem akarja annyira majd leszedni a festéket. Egyébként neked mégis elsőre mennyit világosodott? Milyen hosszú volt a hajad mennyi doboz kellett rá? Köszii :)
2011. febr. 7. 15:34
 4/5 anonim ***** válasza:
colourB4-tól nekem KESE lett
2011. febr. 17. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
utána leszívattam és CIGÁNYSÁRGA lett
2011. febr. 17. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!