Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Hallottam hogy kék metilt...

Hallottam hogy kék metilt lehet kék hajfesték helyett használni. Hol szerezzem be? Mennyibe kerül? Milyen lesz az eredmény?

Figyelt kérdés
hogyan kell használni?
2009. dec. 7. 10:29
 1/4 anonim ***** válasza:
Én meg úgy hallottam hogy a metil mérgező és vakságot, halált is okozhat. Vagy legalább súlyos mérgezést. Ez egy veszélyes anyag. Felejtsd el inkább. Vannak kék hajfestékek... azok biztosan jók és olcsóbbak is.
2009. dec. 7. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:

A kék metil nem mérgező, mivel (azt hiszem) torokgyulladást, vagy hasonlót kezelnek vele. Patikában veheted meg, olcsó, én eddig max 200 ft-ot adtam ki érte, és sztem nem roncsolja a hajat, ellenben a festékkel/szinezőkkel.

Ha sötét a hajad akkor szőkítsd, majd vízzel higíts fel egy kevés metilt és öblítsd le vele a hajad. A metil mennyiségétől függ az árnyalat. Pár mosás után kezd kopni, ekkor kezd zöldes színre váltani (mivel sárga+kék=zöld).

2010. ápr. 2. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:
És hogy kérjem a kék metilt a patikában? Mert azt se tudják mi az. Mi a neve ennek???? O_O
2010. nov. 9. 06:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
Ja simán nem mérgező,úgy tudom,hogy akváriumokba is szoktak cseppenteni,hogy kék legyen a víz.am köszi a választ,mert nem tudtam,hogy befogja-e ;))...
2011. márc. 3. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!