Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Hogyan történik a szoláriumban...

Hogyan történik a szoláriumban a barnulás? Hogy működnek a csövek?

Figyelt kérdés

Keresnék erre vonatkozó információkat, de eddig csak általános tanácsokat találtam ill. cégek saját oldalait, ahol így konkrétan nem kaptam választ.

Előre is köszönöm annak, aki segít.


2011. jan. 12. 12:15
 1/4 anonim ***** válasza:
Én állóba járok nekem az vált be. Mondjuk be megyek 12 percre be kell dobnom a gépbe 3 érmét,majd 4 másodperc és elindul a gép, nem tudom mit is mondjak:D Én már harmadik alakalomnál barnultam elég rendesen jó színem van,viszont heti vagy két hetente egyszer minimum menni kell,hogy ne kopjon a színed. Amúgy ha rendes alkamazott van ott akkor mindent elmond és segít!
2011. jan. 12. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
A biológiai és fizikai része érdekelne, nem a szoli működése, de azért köszi. :)
2011. jan. 12. 12:56
 3/4 anonim ***** válasza:

[link]

Én ebben a cégben dolgozom ezzel foglalkozok ha van kérdésed írj :D

2011. jan. 12. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm a segítséget, a pdf dokumentum és a grafika nagyon jó.
2011. jan. 12. 14:05

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!