Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Mit csináljak az arcommal?

Mit csináljak az arcommal?

Figyelt kérdés

Egyszer hol száraz, egyszer hol zsíros....és mindig piros az arcom ott az orca közepén...(tudom h van ennek 1 neve de nem jut eszembe) alapozón és púderen kívül miket tudtok ajánlani ami egyszerre hidratálja a bőröm és mattítja az arcom hogy ne legyen piros? az olcsóbb árkategória érdekelne!


előre is nagyon köszi a választ :)


2011. jan. 12. 16:22
1 2
 1/11 A kérdező kommentje:
bocsi a rossz fogalmazásér ^^"
2011. jan. 12. 16:27
 2/11 anonim válasza:
(tengeri) sót össze keversz olajjal és bedörzsölöd az arcod vele,vagy eegy kis uborkás pakolás stb
2011. jan. 12. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
használsz valami arckrémet? mert ha száraz arcra vagy zsírosra használod akkor lehet azért ilyen, mert akkor elvileg normált kell venni:) vagy vmi ilyesmit hallottam
2011. jan. 12. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
nem nem használok mert nemtudom mien bőrtipusom van konkrétan :) de clean&clear-ek nagyon kiszárítják pl.
2011. jan. 12. 16:58
 5/11 anonim ***** válasza:
Pattanásaid, mitesszereid vannak?
2011. jan. 12. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
az orromon nagyon sok mitesszer van,de persze csak nagyon közelről látszik,de nagyon zavaró :S Pattanások nincsenek, maximum 1-2 kijön néha.
2011. jan. 12. 17:13
 7/11 anonim ***** válasza:

Én ezeket használom. Hasonló bőröm van, mint neked. Igaz, nálam gyakrabban fordulnak elő pattanások.


3 az 1ben lemosó:

[link]


Nyugtató, tisztító tonik (ez alkoholmentes, van alkoholos is, de az nagyon szárít)

[link]


És a hidratáló-mattító krém:

[link]


Vannak olyan időszakok, amikor kevésbé zsíros, pattanásos a bőröm, olyankor inkább kímélő arctejjel törlöm át a bőrömet, a lemosó helyett.


Ezeket amúgy Rossmannban tudod beszerezni, kb. 600-700Ft-ba kerülnek.

2011. jan. 12. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
nagyon köszönöm a segítséged!!! :):) kifogom próbálni őket!
2011. jan. 12. 18:15
 9/11 anonim ***** válasza:

Már bocs,de ezek a szarok semmit nem érnek.Én La roche-posay-t javaslok,gyógyszertári,drágább,de 250 ml és sokáig elég.Pluszban soha nem csalódsz benni,és eszméletlenül sokat segít.Fél év alat Zineryttel használtam őket,és bababőröm lett.Szerintem érdemes befektetni,és ha úgy veszed annyira nem vészes az ára,csak 2000-3000 körül mozog.Itt megnézheted:

[link]

Meg persze a hivatalos honlapon:)

Szia!

2011. jan. 12. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Én ajánlottam azokat a "szarokat".

Attól még, hogy neked bevált a La-roche-posay, nem biztos, hogy másnak is. Nekem speciel nem jött be, ahogy a Vichy és a Bioderma sem. Ellenben ezek a termékek igen.


Egy fiatal lány pénztárcájának pedig eléggé megterhelőek. Itt kapsz 40 ml krémet, kb. 4000Ft-ért. Akcióban esetleg ki lehet fogni 3000ért. Plusz kell még minimum egy arclemosó is. És nincs arra garancia, hogy beválik az adott személynek.


Ha valakinek nincs fizetése, azt gondolom luxus ilyen drága termékekkel kísérletezni. Ha a másik nem válik be, még mindig kisebb veszteséggel jön ki.


Ha már patikai hidratálóról van szó, inkább kikevert (illatanyag, színezékmentes) krémet vegyen, ami 300Ft.

2011. jan. 12. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!