Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Mit csináljak az arcommal...

Mit csináljak az arcommal hogy ne legyen piros?

Figyelt kérdés
Érzékeny a bőröm (épp amennyire kell, szóval nem túlzottan) és az orcám és az orrom mindig piros, pedig szeretnék alapozó nélkül járni-kelni de nem szeretnék piros arccal... Nem száraz, be szoktam kenni de így sem mutat változást. Valaki segítsen!:)
2011. máj. 15. 19:56
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
Mintha magamat hallanám! :D Ugyanilyen vgayok én is.. sok minden nem lehet tenni szerintem. Genetikán múlik.
2011. máj. 15. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:

nekemis ilyen:/

a matektanárom meg anyámnak panaszkodik,hogy az ő óráján mindig piros az arcom..hát f*ck:DD

2011. máj. 15. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 A kérdező kommentje:
azigen :D csak olyan jó lenne ha nem kéne mindig alapozóval lenni állandóan ha kimozdulok:/
2011. máj. 15. 20:21
 4/19 anonim ***** válasza:

Az enyém is ilyen. Igaz én nem festem magam. (sose)

Nem tudok mit tenni.

2011. máj. 15. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
Alapozó mindenképpen kell ahhoz a megoldáshoz, amit én tudok, Létezik zöld színű korrektor alapozó (nem tudom, mely márkáknál, MAC és Kryolan biztosan), gyönyörűen semlegesíti a piros színt. Erre jön az alapozó, amit a nap és a légszennyezés miatt feltétlenül ajánlott használni, minden nap.
2011. máj. 16. 00:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
Nekem is ilyen az arcom :/ sajnos, én se szeretnék alapozót használni, mert más probléma amúgy nincs a bőrömmel.Eléggé kellemetlen tud lenni főleg ha társaságban vagyok, vagy a párom előtt is szégyenlem, mert régen kis aranyosa volt pirospozsgás most már erősebbe, én ha a párommal vagyok még éjszaka is felteszek kicsit,nem merek a nélkül lenni:S :( ,DE PERSZE NEM OLYAN ALAPOZÓT VESZEK ami tönkreteszi a bőrt, hanem hipoallergént. Ja meg nyáron is alapozóval vagyok, strandon is nme maszkhatás szerűen , észre se venni hogy van rajtam, mert ha nem teszem fel, akkor meg a nap közvetlenül éri a bőröm, és nem piros, hanem vörössé válik, tehát fényvédőset szoktam olyankor feltenni.
2011. máj. 16. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
előző vagyok még, sajnos sok mindent nem tudsz vele tenni:S , semmit sem, azért arra felhívnám a figyelmed hogy hipoallergén terméket használj,és használ fényvédőt, ne egyél fűszeresen, néha ritkán szabad, de ne váljon mindennapossá ugyanis az fokozhatja, illetve kerüld az alkoholt!És egyél sok müzlit, azt a magos fajtát, meg gyümit, meg zöldségeket:)
2011. máj. 16. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
egyébként, rólam pár éve kiderült hogy rosaceába szenvedek.. szerintem te is menjél el bőrgyógyászhoz, mert lehet neked is ez rosacea lesz..
2011. máj. 16. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:

énis tiszta ugyanez :D :(

de nekem még a kezem is pirosas :S

2011. máj. 16. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
A pirosas árnyalatú bőr nem egyenlő a rosaceával! Megfelelő, jó minőségű, testreszabott sminkkel igenis orvosolható a probléma.
2011. máj. 16. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!