Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Hogyan hordjam a hajamat?

Hogyan hordjam a hajamat?

Figyelt kérdés

Hosszú hajam van és nem tok vele mit kezdeni .

Már unom hogy mindig össze van kötve


2011. jan. 12. 16:58
 1/8 anonim ***** válasza:
67%
pl. Vizesen habozd be és fond be.
2011. jan. 12. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
67%
Túrd hátra.
2011. jan. 12. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

Mennyire hosszú? :)ha nem olyan vészesen hosszú akkor szerintem simán csak engedd ki legyen betépve lépcsőzetesen és úgy simítsd ki hogy az alja kicsit befelé álljon, tehát természetesnek hasson ne az a egyenes cölöp! ^^ és oldalfrufru-d legyen szerintem szemöldökig kb.


De persze kép nélkül nem tudjuk mi áll jól,de ez szerintem egy nem egy nagyon feltűnő de mégis szép frizura, és egyszerű is! =DD

2011. jan. 12. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
40%
Le is vágathatod. Én például elég gyakran változtatok a színén, hosszán. Szeretem a változatosságot.:)
2011. jan. 12. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
62%
vágasd le.. ami már csak arra jó h begumizd, ronda..:/
2011. jan. 12. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
vagy például a frufrud csatold hátra úgy h 1 kicsit told meg, a többit esetleg tupírozd fel és emeld meg de csak mértékkel! =)
2011. jan. 12. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
szerintem ne nagyon vágasd le mert sokan megbánják és sajnos olyankor már nem lehet vele még annyit sem kezdeni mint most.... egy lánynak legyen minimum vállig érő haja sztem.
2011. jan. 12. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

köszi szépen nem fogom levágatni az 100 mert nagyon kicsi korom óta növesztem és egyébként nem kell olyan frizurára gondolni hogy nagy csúnya mert össze van fogva vékony szálú hajam van és állatlába magasra szoktam tenni. Lehet hogy megtépetem de csak mértékkel :D

még jöhetnek tanácsok

köszi

2011. jan. 12. 18:52

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!