Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Milyen műkörmöm legyen?

Milyen műkörmöm legyen?

Figyelt kérdés
Holnap csináltatok először műkörmöt. Tudnátok valami jó linket küldeni körmökről? Kerestem már de nem igazán találtam olyat ami tetszik. Hegyeset semmiképp nem akarok, és ha lehet valami rövidebbet :) Nagyon köszönöm!
2011. jan. 12. 17:59
 1/7 anonim ***** válasza:
A műkörmösöknek rengeteg mintája, sablonja van. Sok-sok fénykép és minta alapján ő majd segít eldönteni, hogy melyik legyen. Én is így választottam, hogy megtetszett egy minta, csak más színű csillámmal kértem, más színű rajzolattal, valamit elvettünk az eredeti mintából, valamit hozzáadtunk, és kész is lett a körmöm. Nagyon tetszik. Ja, és azt javaslom, hogy színtelen alapú műkörmöt csináltass, mert így nem annyira feltűnő, ha lenő. Így nem kell hetente, kéthetente feltölteni.
2011. jan. 12. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
köszönöm szépen :)
2011. jan. 12. 18:20
 3/7 anonim ***** válasza:

[link]

ez olyan szolid


[link]


ezek is


[link]


ilyet ne!!!!!


[link]

ezek jók

2011. jan. 12. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
leopárdmintásat az olyan széép *-*
2011. jan. 12. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

nagyon köszönöm :)

A Hello Kittys nagyon durva :D

Nekem is tetszik a leopárd mintás, de nem az én stílusom :)

2011. jan. 12. 19:05
 6/7 anonim ***** válasza:

http://www.youtube.com/watch?v=5oYedFeYkEA


ezt kicsit át is lehet variálni. pont tegnap néztem, szerintem gyönyörű nekem nagyon tetszik :D

15/L

2011. jan. 12. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

húú de jól néz ki ez az utolsó :) nagyon tetszik :D legközelebb valami ilyet fogok sztem :)

Ez nem rég kész lett ^^

ezüst-lila kis fekete mintákkal :) nagyon tetszik!

2011. jan. 13. 18:59

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!