Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Lehet valahogy szőke hajam?...

Lehet valahogy szőke hajam? (kifejtve lent )

Figyelt kérdés

Sötét barna hajam van, be van festve feketére. Lehetséges olyan, hogy 5 hónap alatt kikopik anyira a fekete, hogy festeni lehessen a hajam? illetve fodrász tudna szőkét csiálni a hajamból, ugyhogy ne törjön teljesen le? ha igen, akor hány alkalom kell hozzá, mire teljesen kitudja szőkíteni?

előre is köszi a válaszokat :)

(lécci normális válaszokat mert a legnagyobb álmom a szőke haj, egyszer már volt itthonilag kiszőkítve az alja, de nagyon elszurtam mer jol viszatörött, és hátha a fodrász joban ért hozá )


2011. jan. 12. 20:44
 1/5 anonim ***** válasza:
van olyan hair remover vagy vmi ilyesmi neve van, leszedi a fekete festéket. utána kiszivathatod a hajad szőkítőporral,mondjuk 12%ossal(asszem van ilyen) aztán mehet rá vmi dobozos festék. nekem pl. tetszik az aranyszőke
2011. jan. 12. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Nekem Garnier Decolorant bejött. Mind a 2 zacsi szőkítőport tedd bele, de a hatóidőt ne lépd túl! Narancssárgás (nem szó szerint!)/vöröses szőkéig kiszedi. Bár azt írja, utána festheted a kívánt színt, szerintem ne tedd 5 hétig minimum! Ami a sötétbarnából szőkét csinál, szintén tartalmaz szőkítőt... Mondjuk elsőre megcsináltam így, de rövid hajam volt, így ha eltört is, nem látszott.

Utána nem tudom. Nekem Garnier Naturals az utánfestéssel sza@arrá törte... Csak eddig tudom a választ.

2011. jan. 12. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:
Általában szőke vagyok, meg eredetileg is szőkés a hajam. Voltam fekete. A fodrásznál 4 órát ültem hidrogén és szőkítőpor alatt. :D Sárgás volt utána is kicsit, de aztán itthon festettem magamnak, ugyanígy szőkítőporral és hidrogénnel. De ha nem értesz hozzá, akkor inkább ne csináld, nekem van gyakorlatom :D
2011. jan. 12. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
A vital remover sem tudja teljesen kiszedni. Épp a minap írtam ki egy kérdést róla. Azóta kipróbáltam. 5 ször csináltam meg egymás után és csak rézvörös lett, aztán mikor rákentem a világsszőke hajfestéket olyan burgundira besötétedett. A feketétől nagyon nehéz megszabadulni. Ha csak egyszer volt befestve akkor könnyebb mintha már hónapok óta lenne. Fodrásznak meg kell tudnia csinálni, bár lehet hogy nagyon sárgás lesz.
2011. jan. 13. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
Ha sárgás lesz, akkor hamvasító sampon. Én is azt szoktam. (Az általában szőke lány. :D)
2011. jan. 14. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!