Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Régen is szőke voltam, és...

Régen is szőke voltam, és most is az vagyok. Viszont rettentően hullik a hajam, ha befestem barnára, akkor helyrejön?

Figyelt kérdés

mindenki azt mondja, a szőkítéstől hullik...de régen nem hullott...aztán egyszer elcsesztem, befestettem vörösre, nagyon tönkrebas*ta...:S akkor levágattam, azóta(kb. május) nőtt kb 10-12cm-t, de rettentően hullik...:S


Ha befestem valami világosbarnásra (amiből könnyen lehet majd ha rendbe jött szőkét varázsolni), akkor helyrejön?


ilyen volt:

[link]


Most ilyen:

[link]


Milyen barna állna nekem jól? Vagy jó ötlet az átfestés? Mit csináljak vele?


2011. okt. 31. 14:39
 1/9 anonim ***** válasza:
50%
Semmilyen festés nem tesz jót a hajnak.
2011. okt. 31. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim válasza:
a festés tényleg nem tesz jót a hajadnak, szerintem egy kis idöre hanyagold és vegyél valami hajerösitöt és kérd ki fodrász véleményét is :D
2011. okt. 31. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Én 1 éve feketére festem, tönkretette. Most megakarom "javítani" az állagát, úgyhogy lenövesztem a francba. Ha fested, akkor megint száraz az egész.
2011. okt. 31. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
azért festeném olyan barnára, amilyen volt, hogy utána ne kelljen festeni és helyrejöjjön. mert ha így hagyom, egyrészt csúnya, ahogy nől, másrészt ugyan úgy hullani fog...:S
2011. okt. 31. 15:37
 5/9 anonim ***** válasza:
Én is festettem a hajam, szőkétől elmentem egészem a feketéig a színpalettán, mindenféle színű volt, aztán feketénél már nem tudtam másra festeni. De az nagyon tönkretette. Leszívattam, és szőkére festettem. Eredetileg is szőkés vagyok, szóval hagytam lenőni. Nagyon szenvedtem vele, de megérte, mert már levágattam az összes festett részt, és kezd visszatérni az igazi hajam. Bár most még rövid, remélem hosszú lesz nem olyan sokára. :)
2011. okt. 31. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Ha úgy csinálod, talán jobb lesz, nem fog látszani, ha lenő, és ha nem fested tovább, megjavul majd az :)
2011. okt. 31. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
bocs az offért, de a fekete nagyon csúnyán nől le?:$
2011. okt. 31. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Én szőkés vagyok, és amikor fekete volt, 2 hetente kellett festeni. Világosabb volt a töve jóval, mint a többi része! De csak annyira csúnya, mint a többi lenövés.
2011. okt. 31. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
xd
2023. okt. 10. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!