Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Megmaradt a pattanás helye...

Megmaradt a pattanás helye mit csináljak?

Figyelt kérdés
Már nem annyira pattanásos az arcom de még az egy éve kinyomott pattanás helye is meglátszik kis piros pöttyként és emiatt annak tűnik. Mit csináljak hogy eltüntessem őket?
2009. jan. 31. 17:45
 1/5 anonim ***** válasza:
77%
Ha szerencséd van, idővel maguktól eltűnnek. Nem szabadott volna egyedül nyomkodni őket, kozmetikusra kellett volna bízni, ő szakszerűen megcsinálja, anélkül, hogy utána hegesedne. Vagy ha mindenáron te akarod kinyomni, csak olyankor szabad, amikor már könnyedén megy, gőzöléssel fel kell puhítani a pattanást előtte, az erős nyomkodástól sérül a bőr, annak marad meg a helye.
2009. jan. 31. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
hát nem tudom, nekem is ilyen problémám van, szerintem eltűntetésre nincs mód, akne lesz belőle mint ahogy nálam is :S de azért próbálkozz! sok szerencsét!
2009. jan. 31. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Szia! A hegekre van egy nagyon jó gyógyszertárban kapható termék: Avén-től a Cicalfate. Ez pattanás után megmaradt hegekre épp úgy jó, mint műtét utáni hegekre. egyébként nem is drága, 2-3 ezer forint.
2009. febr. 1. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Plasztikai klinikákon vannak drága módszerek, amikkel el tudod tünetetni őket. Kis gyémántokkal ledörzsölik a felső hámréteget vagy savval lemarják. Rosszul hangzik, de állítólag nem vagy nem annyira fájdalmas. Ha telik rá akkor ez jó megoldás.

Am bocsi h belekérdezek, de amit ez előttem szóló írt az "lyukakra" is jó? Mert a műtét heg kidudorodik, de a pattanás utn lyuk marad. Engem is érdekelne.

2009. febr. 1. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
nekem is van 1 ilyen, érdekelne, hogy tudtál valamit kezdeni vele?
2011. jan. 4. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!