Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Pattanás után megmaradt heget...

Pattanás után megmaradt heget mivel lehetne halványítani?

Figyelt kérdés
2011. jan. 13. 23:43
 1/4 anonim ***** válasza:
Leginkább idővel. Emellett nem árt ha tisztítod. Alapbőrápolást érdemes csinálnod, tisztítás, tonizálás, arctej (vagy krém), esetleg pattanás elleni zselévevel kombinálva. Persze, ha rövid távú megoldásra van szükséged, akkor mehet a szines kozmetika, de az a seb gyógyulását lassítja. Még a legtermészetesebb festék is idegen anyag a bőrödnek.
2011. jan. 14. 00:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Én a bőrcsiszolást ajánlanám.Tényleg hatásos,nekem bevált.A fiatalkori bakijaimat tág,heges bőr,gyönyörű lett.Mostmár nem számít drága kezelésnek.
2011. jan. 14. 07:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Off: bőrcsiszolás, hol és mennyiért? :)

Amúgy nekem is leginkább az idő vált be. Illetve van egy ősrégi popsikenőcsöm itthon, ami jól leszárítja a pattanásokat, és valahogy felgyorsítja az egész folyamatot - gyorsabban múlik el a pattanás, és vele együtt a nyoma is.

De ha kifejezetten hegről van szó (mintha seb lett volna), akkor azt szerintem ilyen praktikákkal nem fogod tudni eltüntetni. Azt tényleg csak az idő halványíthatja - vagy egy olyan "csodakezelés", mint a bőrcsiszolás.

2011. jan. 14. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Már szinte bármelyik szalonban kérheted,igaz több kezelés kell hozzá.Egyszerre senki nem esik neki,de a kisebbek már az első után elmúlnak.Az ára sajnos szalonfüggű.
2011. jan. 16. 07:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!