Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Tejes vagy placentás Kallos...

Tejes vagy placentás Kallos hajpakolást érdemesebb vennem?

Figyelt kérdés
Festett, göndör, barna hajam van és eléggé szálkásodásra hajlamos. Melyik pakolást érdemesebb megvennem rá?
2011. jan. 13. 13:20
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Bocs,hogy visszakérdezek:komolyan van olyan,hogy placentás hajpakolás?
2011. jan. 13. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

búzából és bambuszból származó hatóanyagot tartalmaz tehát növényi kivonatokat nem pedig méhlepényt


amúgy szerintem mind2 nagyon jó felváltva szoktam venni

2011. jan. 13. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
placentásat akkor vegyél, hogyha nagyon száraz és roncsolt a hajad, mert hamar zsírosodik tőle, viszont nagyon hatásos. a tejessel is óvatosan, attól is zsírosodhat
2011. jan. 13. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
63%
nekem ugyan festett szőke hajam van a tejes hajpakolást használom.annyira nem változott tőle a hajam talán a vége szebb egy kicsit.de nem jobb mint a gliss kur vagy garnier hajpakolás.
2011. jan. 13. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
felváltva szoktam én is őket venni, de szerintem a placentás jobb, bár a másiknak az illata jobb :)
2011. jan. 13. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Nekem is a placentás jött be,de a tejesnek jobb az illata.Mondjuk engem nem érdekel az illat,amíg nem büdös.A placentás olyan friss illatú,a tejes meg vanilia(?)szerű
2011. jan. 13. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
0%
Nekem ez a placentás nagyon rossz volt. Tiszta gubancos meg száraz lett tőle a hajam. :S
2011. jan. 13. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Én is felváltva használom őket, és nagyon szeretem, mondjuk ebből a "répás" változat nem jött be, nah attól lett tiszta gubanc a hajam
2011. jan. 15. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!