Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Túl sötét lett a hajam, mit...

Túl sötét lett a hajam, mit tegyek vele? (többi lent)

Figyelt kérdés
Sötétszőkét festettem tegnap barnára (nem sötétbarna, konkrétan ez volt az árnyalat neve, hogy "barna"), lemostam, és szinte fekete lett, pedig nem rontottam el semmit, betartottam a hatóidőt, évek óta magamnak festem a hajam. A sötétszőke is leszívatott hajra volt festve, nem tudom, be merjek-e vállani egy világosítást? Vagy várjak, amíg kopik, és fessek rá majd akkor világosabbat? Olyan két hetet várnék szívem szerint, és fodrásszal megcsináltatnám világosabbra, de féltem a hajamat, nagyon megviseli ez így? (Elég rövid most, így talán annyira nem gáz? Kb. októberben volt szívatva ezelőtt, utána csak festve.) Szörnyű a fekete a fehér bőrömhöz, és nagyon akartam a barnát, szomorú vagyok. :| Abban reménykedem, hogy a szőke még valamennyire dobni fogja...
2011. jan. 14. 11:21
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

Ha szőkítve volt a hajad, akkor elég "szivacsos", és jól bekapja a színt, előfordul, hogy erősebb lesz.

Ezek a színek (sötétszőke, világosbarna, barna) amúgy is olyan "ro.hadékok", két árnyalattal is sötétebb lehet, mint ahogy a kép meg a minta mutatja. :((

Ne aggódj, ahogy mosod, sokat fog kopni, a szőkített hamar ledobja.

WU2-vel mosd meg párszor, aztán tegyél rá balzsamot.

2011. jan. 14. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Az első videóban le volt szívatva a hajam és nem tudom milyen színnel lett átkenve,de valamilyen hamvas szőke.Én magamnak 2hónapra rá átfestettem közép szőkére és olyan lett,mint a 2.videóban.És jelenleg olyan,mint a 3-ban.:)

Ne haragudj,hogy csak így tudom szemléltetni,de képeim nincsenek.


http://www.youtube.com/watch?v=BFdA-PViV7s

http://www.youtube.com/watch?v=dh1JCwPkRUw

http://www.youtube.com/watch?v=dndfciwf5Dg

2011. jan. 14. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
nyugi 1-2 hét múlva barna lesz.
2011. jan. 14. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
ha barnát akarsz mindig középszőkét vegyél
2011. jan. 14. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Igaza van,tényleg sötétszőkét vegyél ha barna szeretnél lenni,mert a barnák befeketednek,de a közép szőke nagyon szép barna lesz.Pár éve mikor szőke voltam ,már nagyon tőrt nem is birtam megnöveszteni,igy bekentük közép szőkével iszonyat szép lett,még 2-szer átkentük és utána már nem is dobta le.Gyakrabban mosd állitólag a korpás hajra való sampon is sokat koptat.
2011. jan. 14. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm mindenkinek! :)
2011. jan. 14. 18:08
 7/8 anonim ***** válasza:
Mi volt a festéknek a márkája?
2011. jan. 14. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
L'Oreal
2011. jan. 15. 09:46

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!