Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Hogyan szolizzak, ha szeretnék...

Hogyan szolizzak, ha szeretnék egy szép alapszínt nyár elejére? Mikor kezdjem, milyen időközönként menjek? Hány perccel kezdjem és hogyan haladjak felefelfelé? Tanácsok?

Figyelt kérdés
Nem szoktam szoliba járni de most annyira várom a nyarat:D... és szeretnék szép napsütötte színt, úgyhogy meg akarom alapozni. Szolisok, adjatok tanácsot.:D Kösziii=)
2009. febr. 1. 12:23
 1/3 anonim ***** válasza:
Szerintem heti 1x (esetleg később 2x) 9-10 perc elég. Csak fokozatosan, pár perccel (pld. 5) kezd. És az önbarnítós testápolók között is van jó! :)
2009. febr. 1. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

En szoliztam es fogok megint.. De onbarnitos testapolot nem ajanlok mert az nem igazi barnasag csak lekopik az inkabb festekanyag...hat attol fugg hogy milyen a borod.. erzzekenyebb feherebb vagy mar kreolabb.. En 5 perccel kezdtem aztan fozokatosan mentem ffelfele.. Aztan 1 heten 2x jartam 1x 6 masodszor pedig 8 percet maradtam:d Nekem feherebb a borom de szepen barnul.. ugyhogy eleg jo eredmenyt ertem el.. szep barna lettem nah aztan meg ez alapozasnak jo aztan inkabb napon voltam en is meg tenger.. szal a vegeredmeny meg csucs lett nap utan is sokkal konnyebben is barnultam mar mert sozlizassal hozza szoktatod a borod a naphoz:P

nh 1 kalappal a barnulashoz:P Jah es segithetnek meg az ilyen kremek is amelyektol hamarabb lebarnulsz es tovabb tart is.. azok kaphatoak szolikban..pl nekem a labamra kell majd vegyek mert az lassabban barnult:p

2009. febr. 1. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Önbarnítós vegyszereket ne.

Szoli: kb. 4..6 perc folyamatos besugárzás kell, hogy a pigmenttermelés meginduljon, tehát 6 perccel kezdd. (Ált. 1 zseton 3 percet szokott érni.) A külön arcbarnítós gépekben lévő fényforrásnak ráadásul kell 1..2 perc, mire bemelegszik, és (az UV tartományban) világítani kezd. Tehát tényleg 6 perc a minimum, de eleinte a maximum is. :) (Ahogy az előttem szólók is leírták.)

2010. máj. 1. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!