Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Szerintetek milyen színű és...

Szerintetek milyen színű és hosszúságú haj állna jól nekem? (kép is van magamról)

Figyelt kérdés

Most vagyok 25 éves,ez a tablóképem!


[link]


2011. jan. 15. 00:07
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
hú nagyon szép vagy:) szerintem ilyen természetesen jó,a színe is,és fazonra meg hosszú hajat tudnék elképzelni
2011. jan. 15. 00:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
fack, nincs fuckbookom, feltudnád rakni vhova máshova?
2011. jan. 15. 00:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim válasza:
Szerintem mindenképpen valami barna árnyalat, de nem túl sötét, és az elöl rövidebb hátul hosszabb fazon jól állna. És tényleg nagyon szép vagy.
2011. jan. 15. 00:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:

Ha jól veszem ki, elég magas a homlokod, tehát mindenképp oldalt elválasztott vagy frufrus frizura lenne jó. Én el tudnék képzelni egy rövid fazont, ami kiemeli az arcod vonalát.

Valami ilyesmire gondolok:

[link]


Ezek még hasonlóak, a tablókép alapján felmért stílusodhoz kevésbé illenek, de nem tudhatjuk, ennyi év alatt mennyit változtál:

[link]

[link]


És mindenképpen egy természetes barna vagy szőke vagy a kettő közötti színt ajánlanék. A barnát már tudod, milyen, a szőke akkor jó, ha változtatnál. Viszont a festés nem tesz jót a hajnak, ezt mindenképp mérlegeld!

2011. jan. 15. 00:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
a hajszín jó, hosszúságra pedig kb vállmagasságtól picivel hosszabb haj :)
2011. jan. 15. 01:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:

[link]


Tessék egy kép magamról,ami nem Facebook-os!Nagyon szépen köszönöm egyébként a hasznos válaszokat!

2011. jan. 15. 05:56
 7/12 A kérdező kommentje:
Hát az az igazság,hogy nem szoktam festeni a hajamat.Legutoljára 7 éve volt benne melír,mint ezen a tablóképen is.Azért faggatlak benneteket a hajszínről,mert a mi családunkban minden nő nagyon hamar elkezd őszülni.Ergo pár éven belül nekem is nagyon sok ősz hajszálam lesz.Ezért majd én is elkezdem festeni,lehet valami szép barna hajszínt fogok választani.Szerintem ha valaki nem hagyja őszen a haját,hanem festi és foglalkozik vele,az az ápoltságnak a jele,s én szeretek mindig nagyon ápolt lenni és tiszta.
2011. jan. 15. 06:03
 8/12 anonim ***** válasza:

Ez esetben ajánlom, hogy hennával fesd a hajad. Anyukám pont az ősz hajszálak miatt csinálja (bár neki már elég sok van), és gyönyörűen befogja őket. Nem is szokta túlbonyolítani a festést, hanem a festéket, mintha samponnak hajat mosna, úgy dörzsöli be a hajába. Megvan a dologak az a nagyon nagy előnye, hogy mivel nem szintetikus festék, ezért egyáltalán nem látszik, hogy festett. Viszont minden szintetikus festékről messziről látszik, hogy festve van, mert van egy természetellenes fénye.

Egyébként a henna barna színt ad egy enyhe vöröses beütéssel, de úgy tudom, létezik olyan is, amiben nincs ez, csak a sima barna.

2011. jan. 15. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

Frufru. Hossz mindegy. Igazából meg tök mindegy mit akarsz, mert úgyse olyanra csinálja a fodrász. XD

Ja és érettségi óta nagyon sokat változhattál, szóval inkább egy mostani kép alapján kellene dönteni. Ja és színeset, ebből nem látom a szemed színét, a bőrtónusod, stb. Csak tapasztalatból, én vonásaimban is sokat változtam a tablóképhez mérten, pedig még csak 3éve volt... :D

2011. jan. 15. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
Ez a hennás dolog egész jól hangzik..:-D Ha majd szükségem lesz a festegetésre,akkor lehet én is ilyen hennás sampon szerűséget fogok használni.
2011. jan. 15. 12:09
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!