Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Hogyan zajlik a láb (comb,...

Hogyan zajlik a láb (comb, vádli. ) és a bikinivonal valamint a fazon gyantázása kozmetikusnál?

Figyelt kérdés
Le kell venni a bugyit? vagy hogy?
2011. jan. 15. 13:03
 1/8 anonim ***** válasza:
Hát anélkül elég nehézkes lenne, nem gondolod? :) De megpróbálhatod bugyin keresztül is leszedni ;)
2011. jan. 15. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Le kell venni, de a kozmetikus nem néz oda. Becsukja a szemét! :D
2011. jan. 15. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Nyugi,a kozmetikus nem egy puncit látott már!:)
2011. jan. 15. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
De nem kínos? hogy ott szőrösen terpesztek..?
2011. jan. 15. 13:58
 5/8 anonim ***** válasza:
Én is mostanában készülök menni és én is leveszem a bugyit. Persze eleinte biztos zavaró, de hát nem fogja ő azt nézni. :)
2011. jan. 15. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
nem gáz, de előtte ollóval kicsit vágd le, hogy ne legyen nagyon hosszú, mert azt nehezebb leszedni
2011. jan. 15. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:
Az én kozmetikusom ad egy egyszerhasználatos bugyit, és abban csinálja.Mindig ott húzza félre, ahol éppen dolgozik. Van, hogy megkér rá, hogy segítsek neki, és én húzzam félre. Így a bugyimat sem kell félteni, hogy gyantás lesz, meg nem is érzed magad kellemetlenül, hogy esetleg csak azt látja. Egyszer volt, hogy elfogyott neki, akkor az én bugyimban csinálta, csak egy papírtörlőt hajtott a szélére, hogy ne gyantázza össze:)
2011. jan. 15. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:

mért lenne kínos? szted mások csupaszan mennek gyantáztatni?

vagy hogy gondoltad?

2011. jan. 15. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!