Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Az a helyzet,hogy szerintem...

Az a helyzet,hogy szerintem allergiás vagyok a gyantára,mert mindig tele lesz a lábam szőrbenövéssel! Mivel helyettesítsem, vagy mit csináljak?

Figyelt kérdés

Az epilátortól félek,a borotva meg ugye nem a legjobb megoldás!Nincs valakinek valami ötlete,hogy mit csináljak?Nincs valami házi recept,amit otthon lehet kikeverni és olyan mint a gyanta,de mégsem lesz tele a lábam szőrbenövéssel?

vagy ez mástól van?

Kérlek,hogy segítsetek,írjatok minél többen!

Előre is köszönöm a válaszokat

Üdv!!


2009. febr. 1. 17:36
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

[link]


bio szőrtelenítő.

*Ellenőrzött natúrkozmetikum. Nem tartalmaz szintetikus hatóanyagot, tartósítószert, színezéket, illatanyagokat.*

Egy próbát megér;)

2009. febr. 1. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Most olvastam a mézemulziós szőrtelenítésről!

Valaki használta már ezt?Ha igen,akkor miben jobb,mint a sima gyanta?

Az jutott eszembe,hogy mi lenne,ha felmelegítenék egy kis mézet és azt kenném a lábamra és azzal próbálnám meg!

Ez nagyon nagy hülyeség,lehet belőle valamilyen bajom?

Légyszíves írjatok minél többen!Köszi!

Üdv!

2009. febr. 1. 18:10
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
a szorvenoves nem allergiara utal !! Allergiara utalo jel ha viszket nagyon (persze a bor es nem a kibujo szorszalak) aztan piros kipattogzas vagy ilyenek kiutesek a gyantazott boron.. !!
2009. febr. 1. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Köszönöm az eddigi válaszokat!

Akkor mi okozhatja az állandó szőrbenövést?

Kérlek,hogy írjatok!

Köszi!

Üdv!

2009. febr. 2. 06:37

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!