Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Hogyan lehetnék nagyon nőies?...

Hogyan lehetnék nagyon nőies? Milyen ruhákat vegyek, milyen legyen a hajam a sminkem?

Figyelt kérdés

19 éves vagyok, 168 cm homokóra alakom van, bár most kicsit híztam combra és fenékre.Vállig érő barna hajam van és barna szemem.

most olyan sportos/vagány a stílusom.

Nem cicababa szeretnék lenni, hanem nőies.


2011. jan. 17. 14:31
 1/4 anonim ***** válasza:

Pofon egyszerű: hordj olyan ruhát, amit te nőiesnek tartasz, vágass olyan hajat, és legyen egy kis finom smink, ami neked is tetszik.


A hangsúly azon, ami neked tetszik, és amiben jól érzed magad. HA ez nincs meg, nem leszel nőies.

2011. jan. 17. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Attól függ milyen az ízlésed. Mert például a csipkés holmik nagyon nőiesek, és megfelelő mennyiségben viselve napközben is tökéletesen megállják a helyüket, de lehet, hogy ki nem állhatod a csipkét.

Szerintem a nőies öltözködésnél fontosak a részletek.

Egy farmerben is lehetsz nőies, ha az passzol az alkatodhoz és nem tornacipőt húzol fel hozzá. Vagy egy egyszerű felsőt: pólót, kardigánt feldobhatsz egy különleges nyaklánccal, fülbevalóval, karkötővel, sállal,kitűzővel. Vagy a virágmintás ruhák, tüll, muszlin anyagokból készült holmik is sokat dobnak a megjelenésen.

2011. jan. 17. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

ez nekem is gond volt sokáig.

hiába vettem fel szép ruhákat, kiegészítőket, ha én nem éreztem jól magam benne, nem sütött rólam a nőiesség. :D


inkább kicsit sportos, de mégis egy kicsit elegáns vagyok, amolyan casual style :D


amondó vagyok, hogy ez magától alakul ki, hogy valaki miben érzi jól magát. még lehet hogy jól is állna egy csinos szoknya vagy blúz, de ha te egészen eddig olyasmi stílusú voltál mint én, akkor nem igazán fogod magadénak érezni a stílust.

2011. jan. 17. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Szerintem is igaza van az előttem szólóknak. Hiába adott pl. egy gyönyörűen dekoltált virágos kis nyári ruha, ha a viselője sportos testalkató és/vagy szellemű, így nem tudja viselni. Azért írtam ezt példának, mert én élek halok az ilyen kis ruhákért és jól is állnak, de az az ismerős lány, akivel nyáron nyaraltunk, nagyon szedett-vetetten nézett ki ezekben a szépségekben, mert atléta testalkat és darabos mozgású stb.. ráadásul eddig mindig nadrág-póló párosításban láttam, ami viszont nagyon jól áll neki...


Szóval inkább indulj ki abból, hogy vagányabb stílust képviselsz, mert ott is vannak nőiességet hangsúlyozó darabok szép számmal. Bőr hatású, vagy igazi bőr dolgok, csinos farmerek stb. És soha ne vegyél olyat, ami nem tetszik maximálisan!

2011. jan. 19. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!