Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Nem pattanás, nem gríz, Mik...

Nem pattanás, nem gríz, Mik lehetnek ezek az arcomon?

Figyelt kérdés

Általán a szám körül jönnek ki, azon a vonalon, ahol megtörik a bőr, mikor mosolygunk vagy nevetünk (remélem értehő :D )


Nagyon pici gömbök, és átlátszó, tehát mintha víz lenne benne, nagyon nehezen lehet kinymoni, és sebes utána, így nem bántom inkább. Ha nem nyúlok hozzű, úgy 1 hét alatt leszáradnak, és nyoma sincs. De nagyon zavaró, mikor egyszerre kijön több is, és nem tudok vele mit csinálni.


Mit gondoltok?


2011. aug. 12. 13:04
 1/8 A kérdező kommentje:

kinyomni*

hozzá*


pardon! :D

2011. aug. 12. 13:04
 2/8 skarma ***** válasza:
Agyaggal vagy ilyesmivel megpróbálhatod gyorsabban kiszárítani őket. De amúgy nem tudom mik lehetnek.
2011. aug. 12. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Bőrgyógyász!!!
2011. aug. 12. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Nem herpesz az véletlenül?
2011. aug. 12. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

általában*

érthető*


Jézusom nem tudom mi van velem, mindig gáznak tartottam, nincs gondom tényleg a helyesírással :D


Rendben, el fogok nézni bőrdokihoz, agyagot is kipróbálom, köszi!

2011. aug. 12. 13:13
 6/8 A kérdező kommentje:
Herpesz nem csak magán az ajkakon jöhet ki?
2011. aug. 12. 13:13
 7/8 anonim ***** válasza:
Nem ám! Nekem volt herpeszem a csuklómon és arcomon is! Elég veszélyes! Ha jófej a házi dokid, ezzel a panasszal oda is elmehetsz.
2011. aug. 12. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%
Elképzelhető, hogy valamilyen vírusos szemölcsöt szedtél össze, én is szívtam már egyszer ilyennel. Egy évig hittem, hogy kis betokozódó pattanások, próbáltam rá mindent, bőrradírtól agyagos maszkon át krémekig, de semmi. Egy ecsetelőt adott rá a doki, és 10 nap alatt eltűntek gyönyörűen!
2011. aug. 12. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!