Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Mit kell tudni a teljes intim...

Mit kell tudni a teljes intim gyantázásról?

Figyelt kérdés
Mindent mondjatok el! Nagyon fáj,meddig tart a hatása,hány Ft körül mozog az ára?
2011. jan. 17. 16:38
 1/4 anonim ***** válasza:

Hát... nem mondom, hogy nem fáj, de szerintem bőven ki lehet bírni. Én elsőre sokkal rosszabbra számítottam. Ha sikerül a szőrszálakat jól kitépni, akkor nekem mondjuk 1 hónapig nem nőnek vissza. Gyantázásnál (én úgy tudom) az a legideálisabb, ha kb. fél centis a szőr. Az intim gyanta ára pedig kozmetikánként változik. Ahogy olvasgattam a kérdések, nagyjából 500 és 1500 köré tehető az ára.

20L

2011. jan. 17. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Köszi szépen a választ! :) És nem volt kellemetlen vetkőzni meg ilyesmik?
2011. jan. 17. 16:50
 3/4 anonim ***** válasza:
Nekem úgy teljes,h a popsim körül is gyantázza és úgy 2500 és nem kell parázni a vetkőzéstől:)
2011. jan. 17. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszi! :)
2011. jan. 17. 16:55

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!