Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » 24 évesen milyen szemkörnyékáp...

24 évesen milyen szemkörnyékápolót ajánlanátok?

Figyelt kérdés
2011. jan. 18. 22:36
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Én 23 vagyok, de az Eucerin Aquaporin nevű szemkörnyékápolóját használom. Szerintem nagyon jó, tök jól hidratál, halványítja a sötét karikákat. Én egy hónapja használom és már egy hét után sokkal jobb lett a szemem körül. Ami negatívum, hogy elég drága (az én pénztárcámnak), kb. 3700-4000 körül van.


Még ami jó, az a Helia-D pumpás, kék flakonos szemkörnyékápolója. Ez is jól hidratál.

[link]


Az olcsóbb pl. Baleás, Rossmannos termékek nekem nem jöttek be annyira. Már nagyon sokfélét próbáltam, persze ez egyénfüggő, hogy kinek mi válik be.

2011. jan. 19. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Ja és a Helia-D kb. 2000-2500 Ft.
2011. jan. 19. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
köszi :) kiprobálom az eucerint....eddig is azt használtam csak a hydro balancet és hiába hogy kicsi majdnem egy évig kitartott szoval igy megéri az árát szerintem ja és föleg hogy használ is :)
2011. jan. 19. 00:28

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!